Óda na noční život. Video oslavuje klubovou kulturu

Po úspěšném loňském fungování iniciativy #SAVETHENIGHT se Jägermeister letos vrací s další částí: Se spotem „Óda na noční život“ vzdává Jägermeister hold noci a jejímu kulturnímu významu.Ve své iniciativě #SAVETHENIGHT připravila společnost Jägermeister několik forem dlouhodobé podpory nočního života, které podpoří ty, kteří  zastupují kulturní prostředí komunity spojené s nočním životem. V rámci podpory pokračuje platforma www.save-the-night.com, ke které se může kdokoli připojit a rezervovat si online hovor se svým oblíbeným umělcem, od barmanů přes módní návrháře až po hudebníky.

Svoboda, tvořivost a propojení lidí: Noční život znamená být součástí něčeho většího. S filmem „Óda na noční život“ společnost Jägermeister připomíná divákům, proč noc stojí za záchranu. Pomocí rotujících obrázků s ikonicky zobrazeným nočním životem různých dekád nepodporuje značka Jägermeister pouze noční život, ale také vyzývá k záchraně noci. „Óda na noční život“ je poctou klubové kultuře a vypráví příběh hudebníků, pouličních umělců a propagátorů současné módy, kteří tvoří noční život, a lidí, kteří ho milují.

Film je součástí celosvětové iniciativy #SAVETHENIGHT od společnosti Jägermeister, která byla zahájena v roce 2020 na podporu komunit nočního života po celém světě. Aby se iniciativa mohla dostat na další úroveň, Jägermeister spoléhá na vášeň příznivců nočního života. Protože noc je více než jen denní doba – je to místo, kde začínáme být tím, kým jsme. Noc je prostorem pro svobodu, zábavu, autenticitu a právě proto je tak nezbytnou součástí společnosti a kultury, a teď i v budoucnu stojí za záchranu.

foto: Jägermeister
Tagy: