Inspiruje, hraje fotbal a vydává knihu. Seznamte se s Bárou Votíkovou

Je oporou reprezentace, brankářkou Slavie Praha a úspěšnou YouTuberkou. Nyní se Barbora Votíková stává také první fotbalistkou, kterou si značka adidas vybrala pro spolupráci v regionu střední a východní Evropy.

„Máme velkou radost z toho, že se Bára připojuje do adidas rodiny jako první fotbalistka z našeho regionu. Vybrali jsme si ji kvůli jejím fotbalovým kvalitám, jejímu nadšení pro sport, ale také kvůli její kreativní stránce, která inspiruje mladou generaci. Věříme, že společně dokážeme přivést ke sportu co nejvíce mladých lidí včetně dívek, pro které je Bára úžasným vzorem,“říká Patrik Kubečka, brand manažer adidas Football pro Česko a Slovensko.

Barbora Votíková je brankářkou Slavie Praha, se kterou letos potřetí za poslední čtyři roky postoupila do čtvrtfinále prestižní Ligy mistryň. Oporou je i v reprezentaci, v jejímž dresu nastoupila už k 16 zápasům. Úspěšná je ale také na zcela jiném hřišti – její YouTube kanál má aktuálně 425 tisíc odběratelů a některá videa čítají přes 4 miliony zhlédnutí! Mladí lidé v nich hledají nejen zábavu, ale také inspiraci ke sportu. O tom všem Bára napsala knihu Trochu jinak, která jde v těchto dnech do prodeje.

„Spolupráce se značkou adidas je pro mě velkým krokem v kariéře, ze kterého mám obrovskou radost. Už teď cítím velkou podporu a věřím, že společně budeme tvořit skvělé věci,“ říká 22letá fotbalistka.
Tagy: