Kdo je nejlepší český DJ? Tento pátek se rozhodne

Kralující světový šampion v DJingu Damianito, první vítěz soutěže Aleqs Notal, Mike Trafik, Dj Wich, Trosky, DJ LU2, ale hlavně šest finalistů, kteří se utkají o cestu na světové finále. Vyvrcholení národní soutěže Red Bull Music 3Style vás čeká již tento pátek 21. září v pražském klubu Roxy.

Druhé české finále nejprestižnější DJské soutěže na světě odstartuje ve 21:00 hod. a o půl hodiny později se před tancechtivý dav postaví legenda československé hip-hopové scény DJ Wich se svými nejlepšími tracky. Ve 22:00 na něj naváže duo Vec a Midi alias Trosky a nebudou chybět jejich pecky Tozme mi a Zakázané uvolnenie.

Od 22:40 se za mixážní pult postaví šest finalistů, z nichž každý bude mít 15 minut na to, aby oslnil nejen porotu svou osobností, hudební originalitou a uměním za gramofony, ale i všechny tanečníky na place a dostali je pořádně do varu. I to rozhodne, kdo se stane letošním vítězem. Chvíle napětí do vyhlášení výsledků se pokusí rozmělnit opět DJ Wich se svým setem a v 1:10 bude jasné, kdo z šestice DJ Ondrash, DJ Forrest Pine, DJ Diskotek, DJ Roxtar, DJ Friky a DJ Buldog získá letenku na Tchaj-wan, aby poměřil své síly s DJs z celého světa. Od 1:20 ovládne jeviště současný světový šampion Red Bull Music 3Style, talentovaný a všestranný Damianito, který loňské světové finále vyhrál z pozice divoké karty, ve 2:00 na něj naváže první vítěz soutěže Aleqs Notal, jehož tracky tvoří mix žánrů od jazzu, soulu po disco. Závěrečný set od 2:40 do 4:00 vezme do rukou český párty DJ LU2.

Red Bull Music 3Style je největší akcí DJské subkultury na světě. Klade vysoké nároky na technickou zručnost soutěžících a jejich práci s tančícím davem. 15minutový set se musí skládat z mixu 3 skladeb různých hudebních žánrů a porota hodnotí originalitu, dovednosti za mixážním pultem, práci s gramofony, výběr skladeb a reakci publika.

Jste zvědaví, kdo bude příštím národním šampionem? Buďte u toho v Roxy klubu, nebo sledujte aktuální novinky z dění na sociálních sítích.

Red Bull Music 3Style finále

21. 9. 2018

Klub Roxy, Dlouhá 33, Praha 1

Vstupenky od 180 Kč na redbull.cz/3style

Facebook event

www.redbullmusic3style.com

#3STYLE #PLAYWITHMUSIC