Kouzelnická show Továrna na zázraky znovu uvítá diváky

„Kdo se bojí smrti, o život už přišel,“ říká mladý český iluzionista Michal Nesveda, který se vrací na jeviště Divadla pod Palmovkou se svým dechberoucím představením Továrna na zázraky. V něm dokonale ošálí váš mozek a předvede triky, nad kterými vám zůstane rozum stát. Jedním z nich je i únik z tisícilitrové nádrže, na který si v Čechách zatím nikdo jiný netroufl. První diváky přivítá 7. listopadu.

Kouzelník a mentalista Michal Nesveda je zpět se svou nejnovější show Továrna na zázraky. Divadlo pod Palmovkou, které je jeho domovskou scénou, se na chvíli promění v kouzelnické šapitó, kde se dějí „zázraky“. V představení, které si skvěle užijí děti i dospělí, představí triky světového formátu, jež vám zamotají hlavu. Jedním z nich je i slavné kouzelnické číslo proslulého mága Harryho Houdiniho – únik z tisícilitrové nádrže. „Strach nás provázel poslední rok a půl. Tímto trikem se snažím dokázat i to, že svůj strach můžeme nebo možná musíme překonat,“ vyzývá Michal Nesveda. Obtížnost triku svědčí i o tom, že si na jeho provedení v Čechách nikdo jiný netroufl. Kromě tohoto nebezpečného čísla vás Michal naučí, jak vybrat výherní čísla do Sportky, a na jevišti se objeví i stroj, který vás na okamžik vrátí do dětství.

Představení je inspirováno knihou Mozek, továrna na zázraky, kterou napsal neznámý kouzelník pro svou vnučku. Michal ji našel, už když byl malý, ale až nyní se k ní vrátil a říká: „Pořád ještě věřím na kouzla a vy byste měli taky. Zázraky se dějí!“ Na natěšené diváky ve foyer divadla čeká i jedna novinka, a to foto stěna s levitací.

Po delší odmlce se Michal Nesveda na jevišti objeví ve večerním představení 7. listopadu. Následovat bude odpolední a večerní představení 10. prosince. Další termíny a podrobnější informace k představení najdete na www.tovarnanazazraky.cz.

Michal Nesveda se kouzelnickému umění věnuje od raného dětství. Absolvoval desítky kouzelnických představení a zkušenosti získával nejen po Evropě, ale i v dalekém Japonsku a Las Vegas v USA, kde se učil od těch největších světových kouzelníků. Ve svých 26 letech má za sebou několik úspěchů ze soutěžních festivalů v ČR i zahraničí. Svou první show, kterou nazval Nekonečno snů, vymyslel v 21 letech. Jeho vzorem je David Copperfield pro jeho propojení emocí s hudebním doprovodem.

foto: Vln Production