Americký rapper Tyler, The Creator navrhl kolekci pro Converse

Zima ještě pořádně neukázala svoji sílu a Converse už je tady se svěží jarní kolekcí. Ve spolupráci s kalifornským rapperem Tylerem, The Creatorem uvádí dlouho očekávanou novou verzi ikonické kolekce GOLF le FLEUR*. Překvapivě sladké pastelové barvy rozpouští poslední zbytky sněhu a osvěží každý šatník.

Pro Converse typická hvězda je na těchto semišových teniskách vtipně ukrytá do našitých květin. K dostání jsou ve třech svěžích pastelových barvách – Geranium Pink, Bachelor Blue a Jade Lime, a všechny varianty pořídíte v unisexových velikostech.

Teniskami ale tohle hvězdné spojení nekončí, jeho součástí je i kolekce oblečení. Kolaborace Converse Essential a Tylerovy značky nabízí mikinu French Terry Converse Essentials s logem GOLF le FLEUR* umístěným na prsou a čtyři barevná provedení – Jade Lime, Peach Pearl, Clearwater Blue a Egret.

Mikinu doplňuje bavlněné Jersey Converse Essential tričko v barvách havajského oceánu, a v černé, meruňkové a bílé variantě opět ozdobené logem kolekce.

Kolekci GOLF le FLEUR* seženete od 18. ledna 2018 na webech converse.com, golfwang.com nebo v kamenných obchodech Converse v Centru Chodov, Footshopu v Praze a Bratislavě nebo ve Freshlabels.
Tagy: