MALALATA má namířeno na Prahu

Jako nespoutaný živel připomínající nešetrným pohybem otevřenou pandořinu skříňku. Tak vypadá každý večírek, který má v režii dvojce slovenských DJs v pruhovaném tričku a s kozou na hrudi. Na další zastávku se můžou těšit fanoušci balkan beats už tento pátek 21. března. Od 21:00 budou pánové zkoušet pevnost základů klubu Tresor.

Střelka kompasu slovenského dua MALALATA je namířená na Prahu. Kompas, který jim a jejich Balkan Bashavel Tour ukazuje polohu dalšího místa, které vyrazí nekompromisně zbořit je nelítostný a nemýlí se. Všichni, kteří se před energeticky nabitou show nestihnou schovat, riskují nákazu, problémy s dehydratací a akutní svalovou horečku po ránu.

Sympaťáci, kteří varují předem

Že se jedná o slušně vychovanou dvojku dokazuje fakt, že všechny potenciální zasažené varují předem. O rytmu celé tour, která se tentokrát nechala inspirovat rytmem regge, jsme vás už informovali. Každou ze zastávek doprovází jiní hosté. A ani v Praze si svou show, nenechala MALALATA pro sebe a pozvali si na pódium sekundanty. O vaši energii se budou prát belgičtí Lazarus SoundSystem a domácí zastoupení v podobě pražské kapely Circus Problem.

Neodmyslitelnou součástí hudebně-tanečních party Balkan Bashavel jsou samozřejmě i lahodné drinky. Na prvních 150 příchozích čeká ledově vychlazený welcome drink od Jägermeisteru.

Pokud máte pro strach uděláno a nevíte, co pátečním večerem, nepřestávejte lovit balkan beats a doražte se postavit dvojici s kozou ve znaku!
Tagy: