Maltská čtveřice Pon Di Corner vystoupí v sobotu v Paláci Akropolis

V sobotu 18. listopadu 2017 proběhne v pražském Paláci Akropolis koncert čtyřčlenného hip-hop/reggae uskupení PON DI CORNER, které má sice základnu na Maltě, ale svojí povahou je veskrze mezinárodní.

Parta jménem Pon Di Corner vznikla jedné probdělé noci na Maltě. Na jednom rohu se náhodou potkali Pupachile (Francie/Chile), Positive Rebel (Sicílie), Mehding (Franice/Tunisko) a Ingenio (Venezuela), začali dávat beatbox a do něj freestyle, dokud policie pouliční shromáždění nerozpustila. Krátce po prvním setkání založili domácí studio Island Flavour a začátkem roku 2015 vypustili singl “Vibration Positiva”. V ulicích Malty natočili první videoklip k songu “La Rue” a krátce nato na Sicílii další klip k písni “Escucha Bien“.

Pon Di Corner od začátku staví na unikátní synergii čtyř talentovaných vokalistů, kteří kombinují chytlavé reggae nápěvy s dynamickou rapovou flow. V dubnu letošního roku vydali své první album One World, na kterém hostuje několik zahraničních zpěváků. Osmnáct tracků se nese v různých stylech a ve čtyřech jazycích – francouzštině, italštině, španělštině a angličtině. Pon Di Corner jsou vskutku “International”, jak zní i název jedné z tunes na jejich debutové desce.

Domácí support zajistí DJs z Peeni Walli Crew a MCs Junior Smile a Ryhha v exkluzivním společném setu. Po koncertě bude následovat afterparty na Divadelním baru až do brzkých ranních hodin, kde kromě Peeni Walli zahrají DJs BeLights (Reggae Rajahs, MT) a italský Truth Seeker. Akce začne v 19:30, vstup je v předprodeji za 200 Kč: https://goout.net/cs/umelci/pon-di-corner/wnawf/

WEB PON DI CORNER: http://www.pondicorner.com/
YOUTUBE KANÁL PON DI CORNER: https://www.youtube.com/channel/UC_iLBqZgC_gDCP4VxbPF4HQ
UDÁLOST NA FACEBOOKU: https://www.facebook.com/events/1722893007785436/