Jak uvařit rychle a téměř bez práce? Inspiraci najdete v Kuchařce pro líné rodiče

Autorka oblíbeného blogu Dětem zdravě Veronika Fúsková představuje kuchařku s jednoduchými recepty ze surovin, které jsou vždy po ruce. Kuchařka pro líné rodiče obsahuje padesát receptů, které zahrnují snídaně, svačiny, obědy i večeře. Všechny recepty v ní spojuje to, že jsou velmi jednoduché, nenáročné na suroviny a jejich příprava nevyžaduje dlouhý čas. Nejen „líní rodiče“ tak díky ní budou mít vždy po ruce studnici nápadů na chutná a časově nenáročná jídla. Kuchařku lze nyní výhodně zakoupit na crowdfundingovém serveru Hithit.

Veronika Fúsková je máma dvou dětí, která svou aktivitu a kreativitu přetavila v založení blogu Dětem zdravě. Oblíbený blog inspiruje mnoho maminek a radí jim, jak připravovat jídlo celé rodině tak, aby ho mohly jíst i ty nejmenší děti.

Ona sama si jako zaneprázdněná maminka, která se intenzivně věnuje svým dětem, umí přestavit čas strávený smysluplněji než v kuchyni u plotny. Proto vymyslela Kuchařku pro líné rodiče s rychlými a nenáročnými recepty, která je primárně určená rodičům malých dětí. Jistě ji ale ocení i všichni ostatní. „Kuchařka pro líné rodiče je určena nejen rodičům, ale všem, kteří chtějí využít čas efektivněji než stát celé dopoledne u plotny, ale zároveň chtějí uvařit chutně a zdravě,“ popisuje Veronika.

Všechny recepty v Kuchařce pro líné rodiče jsou rychlé, zdravé, snadné a ze surovin, které má každý běžně doma. Několik receptů je i hrníčkových, aby byla příprava, co možná nejsnadnější. Na své si přijdou masožravci, vegetariáni i milovníci sladkých pokrmů. „Mezi jedny z mých nejoblíbenějších receptů patří bezesporu cuketová polévka s červenou čočkou, pizza, čokoládový termix, cheesecake muffiny nebo třeba topinka s masovou směsí,“ přibližuje obsah kuchařky Veronika.

foto: Kuchařka pro líné rodiče
Tagy: