Tipy na relaxační i aktivní prodloužený víkend

V červenci nás čeká prodloužený víkend, který láká k tomu někam vyrazit. Chtěli byste se nechat rozmazlovat, zažít romantické chvilky, nebo vyrazit raději do přírody? Máme pro vás sedm tipů, kde strávit začátek prázdnin, a nezapomněli jsme ani na děti.

Vidina prodlouženého červencového víkendu Čechy zmobilizovala, tak se s rezervacemi na začátek léta roztrhl pytel. „V současné chvíli evidujeme enormní zájem o letní rodinné pobyty a lázeňské pobyty v západočeských lázních. Kapacity se pomalu plní a už zbývají doslova poslední místa,“ říká Richard Šipoš z rezervačního portálu Spa.cz, který nabízí široký výběr relaxačních a lázeňských pobytů. Vyberete si z našeho výběru?

Královské rozmazlování v Mariánkách

Necháte se rádi hýčkat? Zbožňujete masáže i perličkové koupele? Pak rozhodně vyzkoušejte na vlastní kůži, jak vypadá luxusní lázeňská péče v srdci Mariánských lázní. Grandhotel Nabokov, který patří mezi špičku v tomto lázeňském městečku a v hodnocení na Spa.cz získal 93 %, láká na pobyt s názvem Královské rozmazlování 3 + 1 noc zdarma. Čeká na vás celková masáž, masáž hlavy, solná jeskyně i vstup do wellness i fitness centra. Hotel najdete jen pár kroků od promenády a Zpívající fontány. Disponuje vlastní hotelovou klinikou, wellness a bazénovým centrem s profesionálně vyškoleným personálem, který vám během pobytu bude věnovat maximální péči.

Romantika ve dvou

Chtěli byste se svým protějškem konečně chvilku jen pro sebe? Pak vyrazte do Luhačovic na romantický pobyt. V hotelu Harmonie, který hosté hodnotí na 86 %, vyzkoušejte pobyt s názvem Harmonický minirelax, při kterém se vyrelaxujete ve vířivce s lahví sektu a uvolníte se při masáži. Dámy se můžou těšit na rozmazlování s omamnou vůní čokolády, pány zas čeká energizující hýčkání se svěží vůní jalovce. Hotel Harmonie se nachází stranou od centra Luhačovic v nádherné krajině Bílých Karpat. V letních měsících lze využít ke koupání či k vodním sportům nedalekou přehradu Pozlovice. Přímo na lázeňské promenádě pak není nouze o kavárny, skvělé restaurace i kulturní zážitky.

Víkend s konopnou relaxací

O tom, že konopí má blahodárné účinky na naše tělo, se mluví dlouho. Už jste jej ale vyzkoušeli osobně? Při pobytu Relax s konopím ve Spa Resortu Sanssouci, hodnoceném klienty až 93 %, se můžete těšit na speciální kúru z tzv. CBD olejů získaných z konopí, které pomáhají regenerovat nejen tělo, ale i duši. Spa Resort Sanssouci je nový lázeňský komplex v centru lázeňské zóny Karlových Varů. Je vybaven moderním Spa & Wellness centrem, ve kterém naleznete bazénový komplex. Součástí bazénu jsou i vodní atrakce – chrliče, vzduchové a masírovací trysky. Je zde k dispozici také sauna, whirlpool a parní sauna.

Ubytování v 1000 m n.m.

Chcete vyrazit za čerstvým vzduchem někam do přírody? Pak se vydejte do Jeseníků a ubytujte se v Hotelu Červenohorské sedlo, nejvýše položeném hotelu v České republice. Hotel splňuje všechny požadavky na komfortní ubytování a nabízí rovněž wellness centrum se saunovým světem. V okolí je možné si užít adrenalinových sportovních zážitků, ale i příjemných procházek okolní krajinou. Ubytování v Hotelu Červenohorské sedlo, který hosté hodnotí na 86 %, je vhodné pro rodiny s dětmi, které hledají klidné ubytování s pestrou škálou možností výletů do okolí. Rezervovat si můžete například pobyt Dokonalý relax s masáží + vířivkou zdarma.

Za klidem na Valašsko

Chtěli byste navštívit kraj, kterému vládne bůh Radegast? Ve Wellness Hotelu Energetic, v Rožnově pod Radhoštem, kterému hosté přiřkli 93 %, načerpáte nové síly. Pobyt Valašská dovolená na 3 noci nabízí nejen komfortní ubytování, ale také možnost užít si wellness centrum s bazénem, saunou a whirpoolem a zážitkem pro vás může být i návštěva kozí farmy s ukázkou výroby tradičních valašských sýrů. Stejně jako výlet na horu Radhošť se sochou boha Radegasta. Pobyt v Rožnově pod Radhoštěm si užijete s celou rodinou.

Harrachovské putování s příšerkami

Máte doma malé děti a chcete s nimi zažít spoustu zábavy, ale i si oddechnout? Pak se vám bude líbit Wellness Hotel Svornost v Harrachově, jehož pohostinnost hosté ohodnotili 86 %. Na Spa.cz v něm najdete ještě pár volných pokojů pro termíny zkraje prázdnin. Pobyt Putování s příšerkami je perfektní pro všechny rodiče, kteří chtějí naučit děti, aby trávily více času v přírodě. Díky úkolům od příšerek si děti putování krkonošskou krajinou zamilují. V hotelu je navíc možné využít hotelový bazén, což přijde v horkých letních dnech více než vhod.

Dovádění v aquaparku

Jste vodomilové a ani vaše děti z vody nemůžete dostat? Pak si nenechte ujít pobytový balíček Letní prázdniny v Aquaparku hotelu AquaPark Špindlerův Mlýn, který v hodnocení spokojenosti na Spa.cz získal 88 %. Čeká na vás několik bazénů s řadou atrakcí, solnou jeskyní i minigolf. A když už budete v srdci našich nejvyšších hor, byla by škoda si nevyšlápnout do okolí. Přibalte si s sebou trekovou obuv a sportovní oblečení a vyrazte na výlet třeba na Sněžku.

foto: Spa.cz
Tagy: