Red Bull Music 3Style volá – poslední šance se přihlásit!

Cítíte se za mixážním pultem jako ryba ve vodě?Baví vás překvapovat publikum na tanečním parketu i sami sebe? Chcete svou kariéru DJ posunout o kus dál, učit se od těch nejlepších na světě a navzájem se inspirovat? Pak se nezapomeňte přihlásit do soutěže Red Bull Music 3Style. Registrace do regionálního kola v ČR běží už jen do 31. května.

Red Bull Music 3Style je nejprestižnější soutěž v Djingu na světě. Svolává DJs ze všech kontinentů k oslavě hudby a Djského umění. Nejde jen o to, kdo je nejlepší, ale o předávání zkušeností, rozvíjení schopností a dovedností za mixážním pultem a vzájemnou inspiraci. Loni zažil Red Bull Music 3Style v Čechách svou premiéru, letos se k nám opět vrací. Pokud chcete dostat šanci porovnat se s nejlepšími DJs v Taipei na Tchai-wanu, kde proběhne světové finále, investujte pár minut do své budoucnosti.

Jen pět minut stačí k úspěchu

Každý DJ, který se chce soutěže zúčastnit, musí vytvořit 5minutové video s trackem, který bude složen z mixu 3 hudebních žánrů dle vlastního výběru, a ukáže vaši zručnost za gramofony, práci s CD přehrávačem a mixem a vaši osobnost. S tímto videem je pak potřeba se zaregistrovat na stránkách Red Bull Music 3Style nejpozději do 31. května. Na konci června budou zveřejněna jména 6 DJs, kteří postoupí do  podzimního regionálního finále a budou mít možnost soutěžit o letenky na Tchai-wan. V něm musí Djs přesvědčit porotu o své originalitě a dovednostech. Vše proběhne naživo před publikem, které bude třeba během 15 minut dostat pořádně do varu.

Životní šance na dosah ruky

Red Bull Music 3Style vám může změnit život i kariéru. Své o tom ví DJ Roxtar, český zástupce na únorovém světovém finále v Krakově: „Red Bull Music 3Style je soutěž, kde můžeš pustit uzdu svojí kreativitě. Je o sbližování lidí skrze nezapomenutelný zážitky plný energie. Týden v Krakově byl ten nejlepší týden Djský kariéry v mém životě a přeji to každému. Měli byste si to zkusit, je to něco neuvěřitelnýho.“ Tuhle šanci máte nyní i vy. Nenechte si ji ujít…