Vyběhněte do přírody v pohodlných botách

Trailové modely barefootové značky Vivobarefoot přímo svádí k pobytu v přírodě. Vyberte si tu svoji barvu a vyběhněte poznávat skrytá zákoutí českých lesů. Nyní si je můžete objednat i z pohodlí domova.

Značka Vivobarefoot byla založena v roce 2004 v Anglii bratranci Galahadem a Asherem Clarkem. Misí značky je změna obuvnického průmyslu dle jednoduchého pravidla – boty by měly nechat chodidla, aby se svobodně hýbala, jak je jim přirozené. Disponuje patentovanou velmi tenkou podrážkou odolnou proti oděru a propíchnutí a zároveň umožňující maximální smyslovou zpětnou vazbu a je vyrobena v anatomickém tvaru chodidla pro přirozený pohyb a funkci prstů. Všechny modely jsou vyráběny s ohledem na životní prostředí a udržitelnost, využívají recyklovaných materiálů z místních zdrojů.

Photos by: https://www.instagram.com/tomjoyphoto

Vivobarefoot Primus Trail FG

Tento lehký běžecký model je díky své multiterénní ultra tenké podrážce ideální na všechny povrchy. Vnější strana je vyrobena ze síťoviny z voděodolného vlákna a mikrovlákna, jež zajistí prodyšnost i při dlouhých túrách a bězích. Základní 3 mm tenká podrážka v kombinaci s 3 mm vysokým vzorkem umožní maximální propriocepci, ochranu a dokonalý požitek z jakéhokoli terénu.

Vivobarefoot Primus Trail SG

Model Primus Trail SG nabízí novou terénní podrážku, jež si hravě poradí s každým povrchem za všech klimatických podmínek, a to od suchých lesních cest po rozbahněné přírodní stezky. 3 mm tenká základní off-road podrážka je doplněna 5 mm vysokými kolíky, které umožňují, stejně jako všechny modely, maximální propriocepci, přilnavost k povrchu a zároveň ochranu díky technologii odolné proti propíchnutí. Ať už půjde o běh či túru v přírodě na hliněné cestě, nebo bahnité stezce, díky voděodolnému vláknu s impregnací a prodyšné síťovině s laminací na vnější straně modelu se nemusíte bát mokrých nohou.