Marpo vs. Rytmus: Poteče krev pro dobrou věc

O tomto souboji bylo napsáno a řečeno už mnoho. Ale Marpo vs. Rytmus, to není jen duel dvou rapperů. Oba hlavní hrdinové prosincového galavečera se setkají tváří v tvář ještě předtím. A to 13. prosince, aby se zaevidovali v Českém registru dárců krvetvorných buněk v pražském IKEM. Doufají přitom, že ke stejnému kroku motivují mnoho svých fanoušků.

Život je boj. Pro někoho víc, než pro ostatní. Lidé s onemocněním krvetvorby doslova bojují o život a pomoci jim může jen takzvaně „ideální dárce“, který se však často těžce hledá. Proto je důležité, aby byl registr dárců co nejobsáhlejší. A právě v tom má pomoci akce, která se uskuteční 13. prosince v Xplore Fitness Praha.

Rappeři Otakar Petřina, alias Marpo a Patrik Vrbovský, známý jako Rytmus, ten den odevzdají vzorek krve, a tím se zaznamenají do registru. Svým krokem samozřejmě chtějí motivovat i své fanoušky, aby je následovali.

Kromě náboru dárců proběhnou na místě i veřejné tréninky zápasníků, kteří budou bojovat na XFN 15. Akce bude zakončena stare downy hlavních hvězd galavečera.

Boj na dřeň je projektem organizace XFN, Kapky naděje a Českého registru dárců krvetvorných buněk a má pomoci s léčbou leukémie.
Tagy:   ,