Martensky nemusíte zouvat ani v horkém létě

Značka Dr. Martens se nepřestává neustále vyvíjet a přinášet nové inovace. Tou letošní je ultra lehká podešev Zebrilus, na které značka představuje dvě kolekce sandálů – Voss Hydro a Blaire Hydro. Pět modelů na této podešvi neztrácí nic ze signifikantních znaků Dr. Martens jako je žluté prošívání
a odolnost. Kolokce Voss Hydro má navíc barevnou podrážku a nabízí dva modely sandálů v pastelové růžové a fialové barvě s nastavitelnými řemínky, které padnou každé noze.

Kolekci Blaire Hydro, která přináší dva modely v letní trendy bílé a růžové barvě, kromě žlutého prošívání nechybí ani očko nad patou.

Poslední je pak kolekce Lorsan, která přináší tři modely v černé barvě s klasickým lookem Dr. Martens. Podešev těchto sandálů je inovovanou klasickou robustní podešví bot Dr. Martens. Tuhle dominantní botu, která také nese známé prvky značky, v létě nikdo nepřehlédne.

V kolekci nechybí ani carry over modely z předchozích sezón. Jednotlivé modely z letošní kolekce Sandálů značky Dr. Martens jsou dostupné u vybraných prodejců.