Converse Elevated. Hrátky s proporcí, komfortem a materiály

Nová kolekce Converse Elevated mixuje různé siluety, styly, barvy a materiály. Neustálé experimentování a hrátky s proporcí původně basketbalové boty vedlo tuto sezónu k unikátním modelům s vizionářským přístupem k dizajnu. Zcela novou tvář dostaly modely Elevated Classics – Chuck Taylor All Star Move a Run Star Hike.

Futuristický dámský model Chuck Taylor All Star Move je inspirovaný siluetou Chuck Taylor, která je symbolem sebevyjádření již přes 100 let. Platformová podrážka s moderním vzhledem a měkká pěnová mezipodešev s technologii EVA jsou navrženy s ohledem na komfort po celý den. Zajímavým prvkem modelu je průsvitná nášivka, která ozvláštňuje novou siluetu.

Výrazný model Run Star Hike vznikl kombinací siluet Chuck 70 s Run Star podrážkou. Pata je zakončena gumovým zpevněním s motivem hvězdy. Extravagantní model zaručuje, že zaujmete své okolí v každém outfitu.

Odvážné kreace se odráží na modelu CPX70, který kombinuje siluety Chuck Taylor, Pro Leather, One Star a ERX260. Splynutím minulosti s budoucností designu vzniklo něco úplně nového a odvážného – model CPX 70.

Vrstvení na Chuckách? Proč ne! Klasické siluety Chuck 70a Chuck Taylor All Star kombinují různé vzory, materiály a textury. Design je inspirován upcyclingem a ručními pracemi.Model Chuck Taylor All Starpřivádí dohromady patchwork, tartan, nylon a síťovinu a kreativně je kombinuje na svršku boty. Nové materiály, originální přístup, ty samé ikonické Chucky!

Kolekce Converse Elevated je dostupná v prodejně Converse ve Westfield Chodov a u vybraných prodejců.