Na Votvíráku se bude pařit nonstop

V termínu 16. – 18. června areál letiště  v Milovicích již po jedenácté ožije festivalem Votvírák. Návštěvníci se jako každý rok mohou těšit na spoustu nejlepších tuzemských a slovenských interpretů. V roli hlavního headlinera letos vystoupí Pavol Habera & Team, který zde zahraje vůbec poprvé.

Jedenáctý ročník festivalu Votvírák slibuje dva dny nabité tou nejlepší muzikou a zábavou. A to ve dne i v noci! Hrát se bude na třech pódiích, kde si interpreti budou předávat štafetu od dopoledních hodin až po ty časně ranní. Ti, kteří nepřestávají lovit party zážitky ani po svítání, jistě ocení i nonstop taneční zónu.

Z bohatého programu si každý vybere přesně podle svého gusta. Rockeři se mohou těšit třeba na vystoupení kapely Harlej, která zde v sobotu pokřtí nové album. Na stejném pódiu se ukáží i Katapult, Krucipüsk, Škwor, Dymytry, Iné Kafe, The Snuff, Visací zámek, Vypsaná fiXa, Törr, Imodium a mnoho dalších.

Na své si přijdou i milovníci jemnějších tónů. Ti by si určitě neměli nechat ujít například koncert Ewy Farné, Eddie Stoilow, Mandrage, Xindla X, No Name, Rybiček 48 nebo legendární kapely Wohnout. Hvězdnými jmény se to bude hemžit i na hip hop stage, kde vystoupí třeba Prago Union, Vladimír 518, H16, Marpo, Vec, Smack, Nerieš, Pio Squad atd.

O svoji oblíbenou hudbu rozhodně nebudou ochuzeni ani příznivci taneční muziky. Ti si budou moci pořádně zapařit třeba v Jägermeister zóně, kde to bude žít až do rozbřesku. V průběhu páteční i sobotní noci se tu bude střídat parta osvědčených DJs v čele s DJ NobodyListen. Kromě něj gramofony roztočí i Jäger DJs Akvamen, Forrest Pine a Poeta.

Pokud chcete být u startu nové festivalové sezóny, dorazte v termínu 16. až 18. června na letiště v Milovicích, kde proběhne v pořadí již jedenáctý ročník festivalu Votvírák. Více informací naleznete na www.votvirak.cz.