Slovenští rapeři oslavují schopnost hudby pomáhat a propojovat

Hip-hopová dvojice Terapia vypustila do světa videoklip Nech naveky nás spojí, který vyzdvihuje důležitost hudby a její schopnosti lidem pomáhat a spojovat je. Právě tak to bylo i se spojením Terapie s Kalim a Peterem Panem, kteří se na konci videoklipu objeví. Společně s releasem videoklipu byl zahájen i předprodej stejnojmenného alba.

Myšlenka písně i celého alba je vyjádřená přímo v názvu. „Je o hudbě, kterou milujeme a která, zejména v tomto období roku 2020 pomáhá lidem projít životem a baví je. Až celá pandemie skončí, bude mít o to větší sílu. Pro nás je hudba věčná.“ Popisuje dvojice. Natáčelo se v Bratislavě s produkcí BROpicture, s nimiž si Terapia porozuměli po pracovní i lidské stránce, a tak vše hladce proběhlo.

Terapia také spustila předprodej svého druhého alba Nech naveky nás spojí, které vychází 7. října. Obsahuje jedenáct skladeb, každá má své originální téma a atmosféru, ale dohromady skládají obrázek, který duo Terapia dokonale vystihuje. Na desce hostuje Kali a Claudia z labelu domovského labelu Kali Records. „Tím, že jsme dva a umíme kreativně pokrýt většinu skladeb, zůstali jsme u svých nejbližších kolegů z vydavatelství, se kterými se nám spolupracuje velmi dobře a jsme za to vděční,“ vysvětlují.

Do konce roku Terapia vydá ještě jeden videoklip z alba Nech naveky nás spojí, a to právě na společný track s Claudií. Dále bude dvojice pokračovat v práci na nové hudbě pro rok 2021.

kredit: Championship Music
Tagy: