Nová kolekce BEST NIGHTS představuje streetwear současnosti

Soubor exkluzivních kousků oblečení s názvem BEST NIGHTS vypracovalo několik vybraných evropských designérů a přináší tak módním fanatikům exkluzivní oblečení do jejich šatníků. Děje se tak úplně poprvé, kdy Jägermeister, představuje čistě mezinárodní módní kolekci, která má konkurovat jiným zavedeným fashion značkám.

Kolekce bude k dispozici od 31. ledna na online shopu www.bestnights.com a pro zákazníky budou připraveny trička, mikiny teplákové soupravy a další doplňky.

Kolekci BEST NIGHTS podporuje newyorský návrhář Bloody Osiris a řada dalších kreativců z mezinárodní streetwearové scény. Mimo jiné také rapper Dalyb ze Slovenska, který patří mezi nejrespektovanější jména na České a Slovenské rapové scéně.

“Je mi velkou ctí, že jsem byl vybrán ke spolupráci u příležitosti této kolekce. Jsem tedy rád, že mohu být toho součástí. Skutečně mě baví myšlenka spojit se se zajímavými lidmi v jedné kampani a být první, kdo ukáže světu novou kolekci streetwearů,” říká Dalyb.

Co se výroby týče, upřednostnil Jägermeister vysoce kvalitní materiály. Tkanina je vyrobena ze 100% bio bavlny certifikované podle standardu Organic Cotton Standard (OCS), přičemž každý kus je vyroben v EU. Maskáčové tričko se speciální funkcí navíc doplňuje současnou kolekci BEST NIGHTS a vytváří interaktivní zážitek: Použitím Instagram AR filtru mohou uživatelé v potisku odhalit skryté prvky.

Kolekce má ukázat směr a doručit zprávu, že ty nejlepší noci našich životů budeme v hudebních klubech a na koncertech zase brzy prožívat společně. Každý kousek oblečení zdůrazňuje význam nejlepší noci se svými přáteli. Svým designem kolekce cílí na fanoušky streetwear módu.

foto: Jägermeister