Reebok a Victoria Beckham spojují kreativní síly

Britská návrhářka Victoria Beckham se přidává k výjimečným ženám, které dlouhodobě spolupracují se značkou Reebok. Do tohoto kreativního týmu patří například Gigi Hadid, Ariana Grande, Aly Raisman či Teyana Taylor. Spolu s nimi se Reebok dlouhodobě snaží motivovat ženy po celém světě, aby posouvaly své hranice a staly se tou nejlepší verzí sebe samotných. K vrcholům tohoto dlouhodobého partnerství bude patřit uvedení odvážné kolekce Reebok x Victoria Beckham.

Beckham je známá pro své originální návrhy, které jsou plné sebevědomí, energie a síly. Tyto hodnoty vyznává také Reebok, jehož historie je úzce spojena s výjimečnými ženami, které se vždy snažil podporovat prostřednictvím marketingových kampaní či navrhováním inovativních produktů.

Kolekce Reebok x Victoria Beckham bude představena koncem roku 2018. Stane se tak se v rámci iniciativy Reebok Innovation Collective, která se soustředí na vývoj obuvi a oblečení nové generace. V minulosti se na projektech zastřešených touto iniciativou podíleli například návrhářské domy Cottweiler a Vetements či David Clark ve snaze vyvinout špičkovou obuv pro kosmonauty.

„Naše značka nehledá ženy pro spolupráci jen podle míry jejich vlivu, ale také podle jejich touhy měnit svět,“ říká Corinna Werkle, viceprezidentka Women’s Initiatives značky Reebok. „Nikdo v tom není lepší než Victoria. Ona je skutečná vizionářka s touhou pomáhat ženám, aby se staly nejlepší verzí sebe samotných. Tato vášeň prostupuje vším, čeho se dotkne, především jejími návrhy, které posouvají módní standardy každou sezonu dál a dál. Nemůžeme se dočkat, až představíme světu výsledky naší spolupráce.“

Victoria Beckham ke spolupráci říká: „Jsem z tohoto partnerství ohromně nadšená, protože je postavené na našich společných hodnotách. Vždycky jsem se snažila podněcovat sebedůvěru žen. A Reebok přichází se stejným poselstvím už několik desetiletí. Nyní mám příležitost zpochybnit tradiční představy o fitness oblečení v módním kontextu. To je něco, co jsem vždycky chtěla dělat. Sportovní oblečení totiž dlouhodobě začleňuji do svého šatníku a denního života.“

Více informací a novinek o partnerství značky Reebok a Victorie Beckham najdete na Reebok.com/VictoriaBeckham. Sledujte také profily na Instagramu @Reebok_cz a @VictoriaBeckham.

Pro více informací sledujte:

Reebok.com/VictoriaBeckham

www.reebok.cz

Facebook.com/ReebokCzechRepublic

Instagram.com/REEBOK_CZ
Tagy: