Mikulášský nářez v Klasick Wheels

Přemýšlíte nad tím, kam vyrazit na pořádnou mikulášskou party? Co takhle někam, kde do sebe pošlete pár Jägerů za doprovodu kvalitní muziky? Jestli tahle kombinace splňuje vaše parametry dobrého mejdanu, rozhodně si nenechte ujít mikulášský koncert Lazer Viking v motorkářském klubu Klasick Wheels.

Až na čerty vyházíte všechny petardy, dorazte na ďábelskej mejdan ve stodole, kde to voní benzínem. V motorkářském klubu Klasick Wheels v Holešovicích, vědí nejen, jak vzít pořádně za plyn, ale i jak uspořádat akci, o které se bude ještě dlouho mluvit. Na Mikuláše tu zahrají Lazer Viking a kapela Who Killed Rose.

Jelikož kluci z Klasick Wheels moc dobře ví, že nejenom dobrou hudbou je člověk živ, připravili i spoustu dalších lákadel. Prvních sto příchozích se může hned u vstupu těšit na panáka Jägermeisteru zdarma. Pro všechny budou navíc připravené i hot drinks a BBQ. Až budou všichni řádně upraveni, přijde na řadu zlatý hřeb večera. V deset večer to rozjede tříčlenná kapela Who Killed Rose a od jedenácti nastoupí Jakub Kaifosz alias Lazer Viking.

A co by to bylo za mikulášskou party bez převleků? Nepřestávejte lovit nové výzvy a přijďte inkognito! Každý převlek za čerta a Mikuláše bude po zásluze odměněn. Další výhodou je to, že klub je skoro v centru, ale přitom na samotě, takže se tu dá dělat randál dlouho do noci. Nejblíž je to sem z metra Vltavská nebo z tramvajové zastávky Veletržní. Akce startuje v úterý 5. 12. v 19:00 a vstup je zdarma!

Více o události na https://www.facebook.com/events/1521159134637024/