Národní divadlo vydává speciální dárkové předměty

Balet Národního divadla u příležitosti české premiéry Labutího jezera připravil speciální dárkové předměty. Hledáte-li dárek, který obdarovanému připomene společně strávené chvíle, jsou pro vás tou správnou volbou.

Ženám či dívkám udělají radost originální šperky od společnosti Preciosa. Odráží se v nich lesk a zároveň jedinečnost ikonického díla, které je jedním z pilířů klasického baletního repertoáru. Perlový náramek (590 Kč) zaujme jako samostatný zářící solitér nebo ve spojení s náhrdelníkem  (690 Kč) či náušnicemi (490 Kč).

Třpyt českého křišťálu se v nich snoubí se současným motivem labutě, tak jako je představení choreografa Johna Cranka tradiční i novodobé zároveň. Malé slečny se mohou alespoň na chvíli stát královnou labutí s korunkou – tiárou rovněž z českého křišťálu (790 Kč). Nezapomínáme ani na mužskou část publika, proto se ve speciální edici objevil také pin do saka s motivem labutě (390 Kč).

Milovníky netradičních poznámkových bloků potěší designový zápisník Labutí jezero z tvůrčího studia Papelote (169 Kč). Obdivujete-li spíše něžnou Bílou labuť, pořiďte si ho ve světlém provedení. Pokud je pro vás inspirativnější charismatická Černá labuť, pak zvolte tmavou barvu zápisníku.

Originální šperky ze speciální edice společnosti Preciosa a zápisník Papelote inspirované baletem Labutí jezero jsou v prodeji v e-shopu na www.narodni-divadlo.cz/cs/e-shop.