NobodyListen si plní sen: Addict #10 bude obřích rozměrů

Oblíbená party Addict slaví desáté narozeniny. O tom, že to bude oslava ve velkém stylu, svědčí už jen místo, které si organizátor DJ NobodyListen tentokrát vybral. Party s podtitulem The Festival se odehraje v hokejové hale.  V roli gratulantů se představí hvězdní hosté.

S konceptem party Addict přišel třiadvacetiletý Jakub Strach alias DJ NobodyListen přibližně před rokem a půl. Tehdy ho ani ve snu nenapadlo, že se z této akce během krátké doby stane tak populární záležitost. Party Addict probíhá pokaždé na jiném netradičním místě a je pro ni typická neopakovatelná rave atmosféra, perfektně propracovaný line-up, skvělá audiovizuální show a ten nejlepší zvuk.

Fenomén Addictu s každým dalším večírkem nabírá na obrátkách. „Posledních pár vydání bylo vyprodaných doslova během několika málo minut. Stává se, že lidi pak čekají ve frontě třeba tři hodiny, než někdo odejde a vevnitř se uvolní místo,“ doplňuje Matěj Kretík z Bookin Agency. První dekádu této unikátní akce nyní zakončí party s podtitulem The Festival, která proběhne v sobotu 2. prosince v pražské Malé sportovní hale. Půjde o největší a nejnabitější večírek v historii Addictu.

„Dávat dohromady akci takhle velkých rozměrů je pro mě něco naprosto nepopsatelného. Nikdy by mě nenapadlo, že po roce a půl od vzniku Addictu budu u něčeho tak velkého. Strašně se těším, jak do haly přeneseme klubové prostředí, které je pro Addict charakteristické. Nic rozhodně nebude jako při klasickém halovém koncertu,“ doplňuje DJ NobodyListen.

Kromě samotného organizátora Jakuba Stracha alias DJ NobodyListen se na akci představí i naprostá špička klubových DJs z Čech a Slovenska. Konkrétní jména hvězdných hostů jsou zatím ale tajemstvím. Ke správné party náladě jako vždy přispějí i krásné Jäger hostesky se zásobou ledově namraženého Jägermeisteru.

Addict #10 s podtitulem The Festival neuzavře jen první dekádu pražských eventů, ale zakončí i sérii večírků v rámci Addict tour, která proběhne během listopadu po celé republice. Nepřestávejte lovit ty nejlepší zážitky a buďte u toho! Vstupenky v cenové hladině 220 – 500 Kč jsou už teď k zakoupení na goout.net.

Místo konání: Malá sportovní hala, Výstaviště 167, Praha

Powered by: Jägermeister, Queens, Urbanears

FB události: https://www.facebook.com/events/119121788765839/