Noisetrap? Nový hudební úkaz přichází s klipem o závislostech

Hudební skupina Noisetrap přichází na začátku podzimu s novým EP. Uskupení, které žánrově stojí na pomezí indie rocku, trip hopu a new wave, chystá podzimní koncerty a také představuje čtyři nové skladby. Píseň Burn navíc skupina opatřila videoklipem, který je nyní k dispozici ke shlédnutí. Skupinu mohou znát fanoušci s českých festivalových a klubových podií. V příštím roce zahrají na Rock for People nebo Colours of Ostrava.

Nové skladby skupina tvořila během covidového lockdownu, kdy nemohla živě vystupovat. “V době, kdy jsme nemohli hrát, jsme se snažili co nejvíc tvořit a vznikly tak čtyři nové skladby. Žánrově mohou působit různorodě, tématicky jsou ale velmi úzce spojené a tvoří spolu koncept, který jsme nazvali SINDROME. Fanoušci se můžou navíc těšit na agresivní dynamiku a obecně na zvuk, na který jsou od nás zvyklí. Skladba Burn vypráví o různých závislostech člověka. Třeba se v ní někdo najde…” řekl autor hudby a kytarista David Nový.

Skupina se v minulosti zapojila do soutěže REC stage, ve které hlasují dramaturgové největších tuzemských hudebních festivalů. Díky druhému místu si v příštím roce zahrají na odložených festivalech Colours of Ostrava a Rock for People. “Jsme rádi, že naši hudbu ocenili ti, jejichž práce je poslouchat a objevovat nové kapely. Druhé místo je myslím skvělé a my se těšíme, až se představíme fanouškům na legendárních festivalech,” řekla zpěvačka skupiny Luc Ham.

V nejbližších dnech skupina představí nové skladby na koncertě v pražském Rock Cafe 22. září. Další koncert pak mají v plánu o tři dny později v rámci festivalu FM City ve Frýdku – Místku.

foto: Noisetrap
Tagy: