Nová generace, ještě ladnější design. Češi se mohou těšit na glo hyper+

Zahřívaný tabák patří mezi nejrozšířenější alternativní formy užívání nikotinu. Jeho uživatelé už dávno neřeší pouze funkci, ale stejně jako u aut či mobilních telefonů také to, jaký má jejich nezbytná „pomůcka“ design. Není proto divu, že krátce po představení novinky glo Hyper na konci loňského roku přichází výrobce BAT s další generací, která prošla jemným, nenápadným, a přesto zásadním faceliftem. Nové glo hyper+ se pyšní elegantním kabátem šitým z prémiových materiálů v nových barevných odstínech a metalickým čelním panelem. A nebylo by to glo, aby nepřidalo i něco navíc – tentokrát v podobě náplní.

Stejně jako předchozí varianta Hyper, i nové “plusko” staví na funkcionalitě tzv. indukčního ohřevu, který umožňuje zahřát tabákovou náplň rychleji a rovnoměrněji. Tím zajišťuje konzistentní chuť během celé doby užívání. Uživatel si může vybrat mezi dvěma režimy: Standard a Boost. Funkce Boost zahřeje náplň již za 15 sekund na automaticky vyšší teplotu, a poskytne tak kratší, ale o to intenzivnější zážitek. Nové glo hyper+ se ovládá intuitivně jedním tlačítkem a na jedno plné nabití přístroj vydrží až 20 použití.

Vzhledově se nové „gločko“ posunuje zase o třídu výše díky modernímu designu, zároveň zůstává v podstatě bezúdržbové a velmi jednoduché na ovládání. Výraznou oranžovou z předchozí řady střídá luxusní zlaté provedení, zůstávají také odstíny černé, bílé a královské modré.

Nový formát kompatibilních náplní neo v demi formátu obsahuje o 30 % více tabáku, čímž výrazně zintenzivňuje chuť a prodlužuje požitek pro uživatele. Náplně jsou k dostání v 5 chuťových variantách – kromě dvou čistě tabákových, oblíbené mentolové nebo ovocné je nově doplňuje i tropická Sunny Click s jemnými tóny kokosu a ananasu a Purple Click, kde po prasknutí kapsle pocítíte příchuť borůvek, ostružin a jiných lesních plodů.

K zakoupení ve všech dobrých prodejnách, trafikách a také na myglo.cz.