Nová limitka Converse v britském gentlemanském stylu

converse todd snyder kolekce

Converse představil novou kolaboraci a znovu se spojil s předním designérem pánské módy, tentokrát s americkým návrhářem Toddem Snyderem. Výrazná postava módního světa, která proslula nenucenou elegancí a propůjčila dvěma novým Converse modelům městský cool styl a rozšířila spolupráci i o kapsulovou kolekci oblečení.

Converse spolu s Toddem Snyderem vytvořili novou kolekci, která je promyšlenou kombinací streetwearu a nostalgického britského stylu. Todd Snyder působí v módním světě od roku 2011 a dokázal prosadit výrazný britský gentlemanský styl v kombinaci s americkým stylem života. Elegantní britsko-americký hodnotový mix. Vytříbený styl značky Todd Snyder je luxusní, ale současně dostupný a nadčasový.

converse todd snyder kolekce

Foto: Converse

V kolekci objevíte dva modely Chuck 70 Hi Top a Jack Purcell OX. Limitovaná kolekce představuje netradiční materiály, které běžně u Converse neobjevíte, jako je například tartan nebo voskované plátno. Vysoce kvalitní voskované plátno dodává oběma Converse modelům specifický look, ale má i praktickou funkci v odpuzování vody. Nadčasové modely s vintage kouzlem, taková je nová Converse limitka.

Součástí kolekce je také parka a batoh.

Kolekce k dostání u prodejce Queens.

Více o aktuálních kolekcích Converse – http://www.conversecz.com.