Oslava prvního roku Circlle a ženské krásy s udržitelnou kolekcí Contour

 Lokální udržitelná a etická značka Circlle představuje novou minimalistickou kolekci sportovního oblečení Contour. Kolekce inovativním a lichotivým střihem vyzdvihuje krásu ženských křivek a povzbuzuje k sebelásce. Nový a inovativní materiál legín zahalí celé tělo do měkkého objetí 100 % recyklovaných vláken a nadčasové barvy zajistí stylový vzhled za každých okolností.

Kolekce Contour obsahuje zcela nové střihy legín, podprsenek i tílek, které lze využít pro jakékoliv sportovní aktivity i jako pohodlné oblečení do města. Všechny produkty budou dostupné v kombinaci minimalistických barev Nero/Ivory a Taupe/Ivory. Jemné ale i kontrastní barevné palety oblečení jsou nadčasové a jejich udržitelnost spočívá také v jejich kombinovatelnosti. Nově se v nabídce objevují také velikosti XXL a XXS, aby padnoucí kousky našel naprosto každý.

Nové nejsou pouze barvy a střihy, ale také materiál, který je antibakteriální, umožňuje pokožce i přes kompresnost dýchat a zároveň překvapí svou jemností a hebkostí. Dokonale obejme ženské křivky a zajistí podporu při každém pohybu.

Contour obsahuje legíny s názvem Ivy v kontrastní variantě Nero/Ivory a světlejší Taupe/Ivory.  Pro bujnější hrudník je v nabídce podprsenka Sahara a pro ostatní je tu i druhá varianta s názvem Rayne. Obě podprsenky k dispozici ve variantě Nero/Ivory i světlé Taupe/Ivory.

V nabídce Circlle budou nově také dvě variace topů. S kratším střihem a s detailem mašle vpředu přichází top Zanna a pro zastánce klasiky je tu nestárnoucí basic střih tílka Lily.

Nové produkty z kolekce Contour jsou k dispozici od 10.12. 2020 na webových stránkách Circlle.

Jestli jste si doteď mysleli, že Circlle je pouze na jógu, tak vás kolekce Contour přesvědčí, že tomu tak opravdu není a smete jakékoliv pochybnosti o udržitelných materiálech” říká zakladatelka Natália Kratsmar-Šmogrovičová.

Udělejte krok s ohledem na naši planetu a navštivte www.circlle.cz.

foto: Circlle
Tagy: