Phyt´s: Francouzská dekorativní bio kosmetika dobývá český trh

Už jste o ní slyšeli? Pokud patříte mezi vyznavače kvalitní přírodní kosmetiky, neměla by ve vaší beauty taštičce chybět dekorativní kosmetika Phyt’s. Tato špičková francouzská značka se skoro padesátiletou letou tradicí vyrábí produkty bez konzervačních látek. Díky 100% přírodním složkám je navíc dobrým pomocníkem pro ty z vás, kteří mají problematickou pokožku či sklon k různým alergiím.

Přírodní dekorativní kosmetika je v dnešní době mnohdy vnímána jako trend doby nebo šikovný marketingový tah. Zkrátka má své věrné fanoušky stejně tak jako odpůrce. Hlavním smyslem přírodní kosmetiky je, že není vyrobena z látek, které by škodily našemu tělu, životnímu prostředí, ani přírodě. Proto je při výběru produktů vždy důležité sledovat její složení. Tím spíš pokud se jedná o péči o pleť obličeje. Cokoliv do svého těla “pustíte”, zrcadlí se poté navenek.

Dekorativní kosmetika Phyt’s je vyrobena z esenciálních olejů, rostlinných extraktů, květů, listů a kůry stromů. Kombinace panenských olejů, minerálů a přírodních olejů, to je léty prověřený koktejl ingrediencí pro vaši krásu a přináší řešení pro každý typ pleti a její potřeby.

Kromě make-upů jsou součástí bio dekorativní kosmetiky také rtěnky a lesky na rty. Produkty značky Phyt´s jsou k dostání v obchodě Jannami nebo na www.jannami.cz.