Pobyt Be Active na Bali, aneb když chcete zůstat fit i na dovolené

Letos v listopadu proběhne na Bali už druhý ročník pobytu Be Active, který organizuje cestovní kancelář Surf-Trip.cz spolu s crossfit trenérkou a osobní koučkou Gabrielou Mackaničovou.

Bali v poslední době patří mezi nejpopulárnější destinace pro každého, kdo vyhledává aktivní dovolenou. Jestli milujete surf, fitness, jógu, crossfit nebo třeba motocross, Bali je pro vás správná volba. Kavárny, stylová bistra a restaurace se širokou nabídkou zdravých pokrmů na každém rohu, kultura a stejně naladění lidé všude kolem vás… To všechno vás správně nakopne a namotivuje. Vše tu najdete na jednom místě, fitcentra špičkové úrovně, možnosti stravování, relaxace i zábavy. Je to ideální prostředí pro všechny aktivní jedince.

Třináctidenní pobyt Be Active Bali je intenzivní fitness pobyt pro muže a ženy každého věku a úrovně. Ať už se chcete cítit lépe ve vašem těle, získat kondičku nebo se zbavit únavy způsobené stresem, trenérka Gabriela vám poradí a pomůže. V ceně pobytu jsou vstupy do sport center, masáže, přednášky, návštěva plážového klubu, výlety i surfing.

Hlavní koučka, Gabriela Mackaničová, pochází ze Slovenska a momentálně žije už třetím rokem na Bali, kde se vypracovala na uznávanou profesionální trenérku s mezinárodní klientelou. Kromě samotného trénování je také manažerkou největšího sportovního centra na Bali, @balisportscenter, které ve spolupráci s profesionální surfovou školou @kimasurffit otevírá už za měsíc.

Gabriela se dlouhé roky pohybovala v prostředí extrémních sportů a sbírala zkušenosti v marketingu a sales managementu, které nyní využívá při své práci s fitness a crossfit komunitou. Věnuje se profesionálním sportovcům a vytváří fitness programy na míru. Díky jejím zkušenostem se dostanete do formy, získáte nové nadšení a motivaci.

Jako ochutnávku toho, co vás na pobytu Be Active čeká, tu máme Gabrielin oblíbený test kondice, který dává na začátku každému svému klientovi. Nepotřebujete žádné speciální vybavení, cvičí se s využitím váhy vlastního těla. A i když to vypadá jednoduše, věřte nám, pořádně se zapotíte. Jde o 7 cviků, 7 opakování každého cviku a 7 kol. Měřte si čas a zkuste cvičit v kuse, bez odpočívání. Jestli to nejde, nevadí, vydýchejte se a pak pokračujte.

Test kondice:

  • 7x air squats (dřepy)
  • 7x jump lunges (výpady, střídejte nohy)
  • 7x push ups (kliky)
  • 7x dips o lavičku (tricepsové kliky)
  • 7x abs sit ups (sedy lehy)
  • 7x Russian twist (na střídačku na obě strany)
  • 70x jumpimg jack, ať se trošku zadýcháš 🙂

Stejný test absolvujete i na konci pobytu, abyste si porovnali svoji výdrž, sílu a čas splnění oproti testu na začátku pobytu. Nechceme dopředu nic prozrazovat, ale… budete koukat! Přihlásit se můžete už teď, a to na webu surf-trip.cz.