Přihlaste se na pražský workshop s bboy legendou Roxritem

Americký bboy se před pár dny stal prvním tanečníkem, který dosáhl neuvěřitelné mety – 100 vyhraných turnajů. V neděli 11. března povede breakový workshop v Praze.

Už tento víkend 9.-11. března se v Praze uskuteční bboy akce světového formátu. Na zimní edici festivalu The Legits Blast se ve třech různých kategoriích utkají tanečníci z 30 zemí světa. Kromě toho se budou moct zájemci učit na workshopech od těch nejlepších.

Workshop s Roxritem

Americký bboy Roxrite bude mít vlastní workshop v neděli 11. března od 10.30 hodin. Roxrite je aktuálně na evropské tour společně s hvězdnou crew Red Bull BC One All Stars a Praha bude jejich poslední zastávkou. Tento legendární tanečník před pár dny dosáhl historické mety – na Checkmate battlu v Salzburgu získal 100. vítězství v kariéře, což se před ním nepovedlo žádnému bboyovi v historii.

Kdo je Roxrite?

Omar Delgado aka b-boy Roxrite emigroval do Spojených států z Mexika. Breakovat začal s místními bboys už ve 12 letech. Od té doby zasvětil svůj život tanci a vybudoval si pověst jednoho z nejsilnějších účastníků v nejvyšších patrech mezinárodních battlů. Už více než 20 let inspiruje tanečníky po celém světě čistým provedením pohybů a dokonalými freeze kombinacemi.

Základní info:

  • Kdy: neděle 11. března od 10.30-12.00
  • Kde: BDS Academy, Polská 1, Praha 2
  • Kdo: Roxrite (USA)
  • Cena: 400 Kč (platba na místě)
  • Kapacita:30 osob
  • Registrovaní účastníci skrze formulář na stránkách thelegitsblast.com budou mít přednost zúčastnit se workshopu – Registrace je nezávazná.