Připrav se na mučení rapem od Jedi Mind Tricks

Ve světě rapu zůstává jen málo jistot. Starý sračky tu oblíkaj jen novej a bez ohledu na roční období stále teplejší kabátek. Dneska aby si jeden vycizeloval receptory a dokázal všechny ty vrstvy žumpy vystopovat a správně pojmenovat. Všechno se ale ještě ve víru neutopilo. Nad stokou stojí rozkročenej Vinnie Paz jak Rhódskej kolos odlitej z bronzu a pálí zatraceně vostrejma. Jedi Mind Tricks jsou pro uctívače tvrdýho underground rapu jak poslední pásmo vzdoru.

Sicilián Boxcutter Pazzy může vypadat jako dobromyslnej strejda co tráví odpoledne ve Philly v houpacím křesle na zápraží. Můžete se s ním bavit o politice, válečných konfliktech, vesmíru, víře, okultismu, meditaci, levitaci, nebo metamorfóze, ale bacha: bude to ve fofru, kde pádný argumenty padaj jak rány pěstí (že si vybral přezdívku po boxerovi opravdu není náhoda). A na koncertě už je to úplně jinej level. Bestie se urvala ze řetězu. Když Vinnie vtrhne na stage, dupe jak Conan ničitel. Očistný plamen jeho rapu spaluje vše, na co dopadne. Násilná tradice morbidních rýmů psaná krví tedy může k pobavení dychtivého publika pokračovat. 19. listopadu se o aktuálnosti a naléhavosti Jedi Mind Tricks i s jejich novou deskou The Bridge & The Abyss můžete přesvědčit ve Futurum Music Baru na vlastní kůži. Abysme tak parafrázovali jednu filmovou scénu: “Pozvali jsme týpka, co vydá za pár – s rapovejma kleštěma a letlampama, ať si kluci trochu zablbnou. Vaše prdele poznaj středověk!”

Vstupenky v předprodeji za 590 Kč (+ poplatky) od 27. 9. 10:00 na webu Futurum Music Baru, pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), GoOut.cz, Ticketmaster, Ticketportal. Na místě 690 Kč.

FB událost: https://www.facebook.com/events/247771635922129/
Ticket link: https://futurum.musicbar.cz/program/torture-boombox-jedi-mind-tricks-us/