10. ročník Audi Snowjamu se ponese na vlnách adrenalinu a dobré zábavy

Čtvrtý březnový víkend bude ve Špindlu patřit 10. ročníku snowboardového a hudebního festivalu Audi Snowjam. Hlavní závod, který se uskuteční v sobotu 25. března, bude opět součástí Světového poháru ve freestyle snowboardingu a zároveň půjde i o kvalifikace na ZOH 2018. Kromě přehlídky těch nejlepších snowboardových profíků z celého světa se můžete těšit i na bohatý doprovodný program.

Program Audi Snowjamu začíná už v pondělí 19. března příjezdy prvních jezdců, kteří budou mít již od úterý možnost trénovat na páteční kvalifikaci a sobotní závod. Akce se stejně jako v předchozích letech zúčastní ti nejlepší světoví snowboardoví závodníci. Na startovním poli se objeví i naše Šárka Pančochová, vítězka Světového poháru 2014. „Letošní ročník je jubilejní desátý a máme skvělé sněhové podmínky. Navíc Snowjam navazuje na Mistrovství světa ve Španělsku, takže všichni nejlepší jezdci budou v Evropě a dorazí kvůli kvalifikaci na olympiádu i k nám do Špindlu“, dodává snowboardista Martin Černík, zakladatel závodu.

Audi Snowjam, finálový závod Světového poháru ve Freestyle snowboardingu 2017, proběhne v sobotu 25. března. Po roční pauze tak bude opět k vidění nejen souboj o vítězství v samotném závodě, ale i o první místo v celém seriálu Světového poháru. V sobotu bude navíc na programu i atraktivní večerní exhibice Snickers Best Trick, která bude fantastickým vyvrcholením sportovní části akce.

Kromě podívané na prvotřídní snowboarding si na 10. ročníku akce Audi Snowjam užijete i zajímavý hudební program během večerních party, které proběhnou v pátek a sobotu. Těšit se můžete na dva večery plné koncertů a DJ setů na venkovním pódiu i v krytém prostoru umístěném přímo v srdci areálu Špindlerův Mlýn – Sv. Petr. Ke správnému warm-upu vám určitě pomůže ledově namražený Jägermeister.

V rámci hudebního programu vystoupí britský MC DEADLY HUNTA, česko – americká skupina N.O.H.A., pražská formace BUG`N`DUB a uskupení NEANDRTAL SQUAT. Chybět nebude ani první dáma domácí taneční scény LADIDA a parta Jäger DJs Robot, Akvamen, Friky.

Pokud chcete být součástí zásadní akce letošní zimy, dorazte v termínu 24. – 25. března do Špindlu na akci Audi Snowjam, kde vás čeká víkend plný adrenalinu a zábavy.

Více informací na www.snowjam.cz.