Nová kolekce Dr. Martens je plná překvapení. Podívejte se

Odvážná spojení a předělávky klasických modelů přináší nová kolekce Dr. Martens, která se toho nebojí a ráda si hraje. Stále dokola.

První na řadě jsou ​​Patent Croc Emboss, které si po loňském úspěchu vysloužily v červenci návrat ve výrazně svítivé bílé. Oba modely se pyšní falešným krokodýlím vzorem a lesklým lakem, který si vyžaduje pozornost. Oba tvary patří k naší naprosté klasice a díky odlehčené podrážce, žlutému prošívání dosahují naprosté dokonalosti s ladícími bílými tkaničkami.

Další zpestřením je Polka Dot kolekce, která rozjasní nejen Original modely, ale také s Quad Retro vyvýšenou platformou. Tento výrazný motiv kombinuje puntíky a pruhy a vzdává hold nejen naší ikonické podrážce, ale také drážkám na gramofonových deskách a rytmu, který udávají. Original model 1460 zdobí puntíkovaní laděné do černa a 1461 zase do bílé. Vše na Smoke DMS podešvi se žlutým prošíváním.

Rozšířili jsme pro sezónu AW21 naši Quad Retro kolekci s výraznými platformami předěláním Jardon modelu do černobílých puntíků. Navrch jsme přidali remix 1461 Quad boty do sladěné černé verze. Všechny tři verze stojí na masivní 1.85′ Quad podrážce. Tu nikdo nepřehlédne!

Od srpna nám dělá radost dvojice, která vzdává hold 90. letům. Květinové vzory nejsou u Dr. Martnes žádnou novinkou a naši fanoušci je milují! Proto jsme smíchali několik starších vzorů a dali vzniknout mixu, kterým se pyšní solidní Backhand kůže. Tu najdete na modelech 1460 Pascal a Sinclair, u kterých na první pohled detekujete signature žlutou niť a poutko nad patou. Liší se jen výškou podrážky.

Poslední skupina z nové řady představuje Original model v nových výrazných odstínech. Vedle základních barev zde najdeme zelenou Pine Green a výraznou modř Mid Blue. Vše ve Virgina kůži, která patří k našim klasickým materiálům pro svoji pevnost a instatně přírodní pocit. Už od prvního obutí zapůsobíte. Model 1460 Pascal má DMS podrážku a opět se pyšní poutkem a žlutým prošíváním.

K mání na drmartens.com a u vybraných prodejců.

foto: Dr. Martens
Tagy: