Přituhuje aneb tři tuhé kosmetické produkty, které jste možná ještě nepoužili

Tuhé versus tekuté? Při výběru krémů, parfémů, deodorantů nebo jiných kosmetických produktů řešíme značku, možná přírodní původ, roli může hrát i design produktu. Zamýšleli jste se ale někdy nad skupenstvím? Které oblíbené kosmetické přípravky známé spíše v tekutém stavu s příchodem zimy ztuhly a proč je na čase je vyzkoušet?

Tuhý parfém

Česká značka přírodní kosmetiky Jagaia uvedla na trh tuhý parfém. Je zajímavý nejen svým designem, ale také neobvyklou konzistencí. Parfém je zasazen do bukového dřeva a každý kousek je ručně opracován. Tekutost získává při teplotě vyšší než pokojové, takže pokud se chcete v zimě navonět, poseďte chvilku před odchodem u topení. Neobvyklý parfém, jehož základem je dubový mech, je k dostání v obchodě Jannami nebo na www.jannami.cz za 2500 korun.

 

Tuhý šampón

Oblíbenost tuhých šampónů v poslední době významně roste. O co jde? Je to vlastně takové mýdlo na vlasy. Mezi jeho hlavní výhody patří snadná aplikace díky pohodlnému tvaru do ruky, je skvělým společníkem při cestování, protože se vám určitě nevyleje do tašky s oblečením a na letišti ulevíte kosmetické taštičce s tekutinami. Navíc ještě budete eko, jelikož nevytváří odpad z plastových obalů.

Tuhý šampón značky BIOVÈNE zakoupíte v prodejnách Marionnaud za 329 korun.

Krémový deodorant

Deodorant v tuhém provedení není žádnou novinkou. Krémový deodorant od slovenské značky Navia je ale vcelku originální. Ke skleněné lahvičce je špachtlička, kterou se deodorant míchá, nanáší a roztírá. Je vhodný zejména pro muže s aromatičtějším potem a jak výrobce uvádí, je možné ho použít i jako deodorační krém na nohy. Přírodní produkt neobsahuje žádné konzervanty, syntetické parfémy či ropné deriváty a je k dostání v obchodě Jannami nebo na www.jannami.cz za 195 korun.