Reed Fitness Music Club oslavil 2. narozeniny – jak jinak než cvičením

Unikátní koncept studií – JOHN REED Fitness Music Club, který zcela jedinečným způsobem prolíná hudbu, design a fitness, oslavil své 2. narozeniny za účasti vítězek a finalistek České Miss Karin
Křížové, Kláry Vavruškové, Karolíny Kokešové, Martiny Antošové a Laury Longauerové. Slavilo se ve velkém, jak jinak než cvičením za zvuků DJ Fuuse.

Speciální ranní lekce si pro tuto příležitost připravili Klára Pokorná (jóga), Radek Laci (wake up workout) a Anet Antošová (dancehall), která bude vést v JR lekce pravidelně. Po poctivém workoutu byla možnost se nechat namasírovat či si užít překvapení v podobě živého vystoupení saxofonisty Reného Juniora a mistryně v pole dance Vanesy Víškové.

A oslavou to rozhodně nekončí! JOHN REED Fitness Music Club chystá na podzim atraktivní novinky, o kterých se dozvíte více již brzy. O studiích JOHN REED Fitness Music Club: JOHN REED to je skvělý sound, výjimečný design a rozmanité tréninkové možnosti. Kdo zde trénuje, zažije svěží beaty od Live DJs. JOHN REED je místem, kde se trénink stává životním stylem! Rozmanitost skupinových workoutů a živých kurzů přispívají k celkovému úspěchu při tréninku. Kardio, stroje, volné váhy, funkční sál.

Copyright: Music & Fitness Club John Reed Praha / Credit: JOHN REED Fitness Praha