V Zátiší obnovují nedělní brunche

Víkendové brunche se v poslední době staly velmi populárními. Od září je znovu zavádí také restaurace V Zátiší. Každou neděli bude možné ochutnat oblíbené snídaňové a obědové položky z menu, například vejce benedikt, pečená masa a chybět nebudou ani dezerty.

Restaurace V Zátiší počínaje 9. zářím obnovuje pravidelné brunche. Konat se budou vždy v neděli od 11 do 15 hodin. Pokrmy budou servírované doprostřed stolu, aby hosté nemuseli vstávat a mohli si užívat společnosti svých blízkých. Nabízeny budou chutné předkrmy, hlavní chody i dezerty. Součástí je také konzumace nealkoholických nápojů v podobě domácích limonád, vody, kávy či čaje a také láhev vína (pro 2 osoby). Každý týden bude možné vyzkoušet nové menu. To bude vždy reflektovat současné roční období. Aktuálně se tedy ke slovu dostávají chutě podzimu v podobě jablečných koláčů, hub a sezónní zeleniny.

Jednotná cena brunche je 875 Kč za osobu. Děti do 6 let mají brunch zdarma a děti do 12 let za poloviční cenu. Menu na nejbližší neděli najdete vždy na www.vzatisi.cz/cz/menu/brunch/.

UKÁZKOVÝ BRUNCH

PŘEDKRMY

Vejce Benedikt
Lososový rillette
Otevřený sendvič s houbami, avokádem a parmezánem

HLAVNÍ CHODY

Pečené farmářské kuře
Jehněčí curry
Gratinované brambory, sezonní zelenina, celerové pyré

DEZERTY

Jablečný Tartetatin
Čokoládová pěna s kandovaným pomerančem
Tagy: