Rezident slavného klubu Watergate vystoupí v Praze

Distrikt 7 je nový hudební prostor na Letné a Braunbeck je rezident slavného berlínského klubu Watergate. V pátek 28. února můžete zažít všechno najednou – vytříbené techno a house, skvělý zvuk, hypnotická světla, místo, kde vás nic neruší. Spolu s Braunbeckem zahrají Josef Sedloň a IM Cyber.

Klub Distrikt 7 otevřel teprve nedávno, už teď ale jeho dramaturgie naznačuje, že se bude věnovat různým hudebním žánrům a v rámci pestrého hudebního programu se soustředí hlavně na kvalitu. Chystaný techno & house seriál Distrikt 7 Night, kde se budou střídat jména, která jsou u kormidla už dlouho, s těmi, co přinášejí novou vizi a osvěžení, je jednou z jeho prvních vlaštovek.

Headlinerem startovacího dílu Distrikt 7 Night je Braunbeck, který plave pod křídly legendárního klubu a vydavatelství Watergate, spoluvlastní label Sol Eterno a skládá high class tracky, jež milují Ame, &ME, Rampa, Blond:ish, Adriatique i Solomun. Z oblíbeného DJe berlínských klubů právě roste hot producent světového formátu a vy můžete být při tom. Tak v pátek v Distrikt 7.

Poslechněte si Braunbecka: