Slavné maminky otevřely obchod s produkty pro nejmenší

Pro všechny rodiče, kteří chtějí svým potomkům dopřát nejkvalitnější péči od zubní pasty až po edukativní knihu či hračku, máme radostnou zprávu. Od 15. ledna 2020 je v pražské nákupní galerii Westfield Chodov otevřen koncept Profimed Baby. Na rozmanitý sortiment, kde nechybí péče o dětské zoubky, zdravotnické pomůcky, anglická bio kosmetika či edukativní hračky, se přišla podívat i čerstvá dvojnásobná maminka Andrea Kerestešová Růžičková, Petra Svoboda se synem Edíkem, herečka Vlastina Svátková nebo Nikol Moravcová.

Právě Nikol útulný obchůdek nemohla po dlouhou dobu opustit. „Jsem nadšená, jaký je tady výběr! Čekala jsem, že tu najdu převážně produkty na dětské zoubky, teď si ale odnáším hmatové knížky, sluneční brýle Babiators a Prsťáček s gelem na čištění prvních zoubků. Zkrátka vše, co moje Violetka„nutně“ potřebuje,“ smála se modelka a influencerka.

Nové produkty, inovátorské přístupy, vyvíjející se moderní trendy – to vše přináší Profimed Baby nově i pro ty nejmenší. Primárním zákazníkem je rodič, jemuž se obchodní síť stává spolehlivým partnerem nejen v oblasti péče o chrup. V nabídce baby sortimentu najde speciální zdravotní pomůcky Frida baby pomáhající v případě dětských trampot jako je novorozenecká kolika nebo ucpaný nos, dvě anglické kosmetické značky pro děti a dospělé trpící dermatitidou, Montessori hračky či hmatové knížky, ikonické sluneční brýle Babiators a plno dalších praktických výrobků, které usnadňují rodičovství.
Andrea Kerestešová Růžičková porodila poslední den loňského roku svého druhého syna, přesto svůj malý poklad na chvíli svěřila do péče tatínkovi a vydala se na Chodov, aby omrkla sortiment nového obchodu.

„Jsem moc ráda, že takový obchůdek je. Snažím se používat kvalitní dětskou bio kosmetiku a samozřejmě, když vybírám hračky, chci, aby děti rozvíjely, takže se mi tady moc líbí a určitě neodejdu s prázdnou,“ užívala si vzácné chvilky ve společnosti šťastná maminka.

Filozofie Profimedu je stále stejná– hlavní důraz je i v případě nového baby butiku kladen na poradenství a na kvalitu nabízených produktů, která je pečlivě konzultována s pediatrickými odborníky. „Je to standard, ze kterého si nemůžeme dovolit slevit,“ vysvětluje Alexandra Kala, majitelka obchodní sítě Profimed.

Ta zároveň slavnostně přivítala „svůj“ nejnovější přírůstek: „Mám velkou radost, že do rodiny Profimed mohu přivítat benjamínka Profimed Baby. Teď už mám děti tři – síť obchodů Profimed, který oslavil již 23 let, mého synka Maxíka a nyní i miminko Profimed Baby. Přeji mu tedy, aby se mu dařilo tak skvěle jako jeho dvěma starším sourozencům,”pronesla spokojená majitelka.

Zdravé dásně se vyznačují tím, že jsou růžové. Stejně tak prodejny Profimed, které už svým signaturním zbarvením vyzařují auru spolehlivosti a nadstandardního zákaznického servisu. Přítomnost značky na českém trhu by se bez debat dala označit za tradiční – její více než dvacetiletá historie sahá až do roku 1997. Dnes má již zastoupení ve všech regionech České republiky. Nejhustší síť poboček najdeme v Praze a Brně, značka je ale přítomna i v dalších krajských městech – Ostravě, Hradci Králové, Olomouci, Liberci i Českých Budějovicích a také se rozrůstá za hranice republiky – společnost operuje na Slovensku, v Maďarsku a Polsku.

Oficiální webové stránky obchodní sítě Profimed můžete navštívit prostřednictvím tohoto odkazu www.profimed.cz. Pro účely spuštění butiku Profimed Baby byla spuštěna vlastní internetová stránka dostupná skrz tento odkaz www.profimedbaby.cz.