Spring Music & Arts Festival již podruhé na Střeleckém ostrově. Opět láká na české i zahraniční interprety

Sobota 22. dubna bude na pražském Střeleckém ostrově patřit hudbě a umění. Uskuteční se tu druhý ročník Spring Music & Arts Festivalu, který i letos pořádají studenti Anglo-americké vysoké školy. Akce, které se zúčastní široká škála českých i zahraničních umělců odstartuje třicet minut po poledni a potrvá až do večerních hodin.

Návštěvníci se mohou těšit na pestrou paletu stylů od popu až po tóny indické klasické hudby. Kromě samotných studentů a absolventů Anglo-americké vysoké školy, z nichž vystoupí například zpěvačka Genevieve nebo DJ Feenicks, se v rámci festivalu představí také duo Malcom & Andres. Vrcholem programu bude vystoupení české kapely The Bugles, která zahraje notoricky známé skladby legendární kapely The Beatles.

„Jak známo, skupina Beatles dnes už na rozdíl od jiných kapel neexistuje. Díky nám však mají její čeští příznivci stále jedinečnou možnost poslechnout si všechny její písně naživo,“ láká návštěvníky kapela The Bugles s tím, že posluchači se během jejího vystoupení dozví o Beatles spoustu dalších zajímavostí.

Hudební program doplní vystoupení taneční skupiny AAU Dance Club. Účastníci festivalu se budou moci aktivně zapojit do plánované ukázky klubu jógy, sportovních soutěží nebo kreativního workshopu pod vedením Doroty Čičatkové, s jejíž pomocí si budou moci vyrobit vlastní upcyklované oblečení. Po celý den pak budou mít možnost zhlédnout venkovní uměleckou výstavu či získat cenné informace o Anglo-americké vysoké škole.

Vstup je zdarma.

Foto: AAU