SURF-TRIP.CZ slaví narozeniny. DJ Akvamen, Kato i #Veruchick budou u toho!

Surf-trip.cz

Česká surfová cestovka surf-trip.cz slaví jedenáct let surfování a cestování po celém světě. Při té příležitosti chce poděkovat všem, kdo ji podporují a učí se surfovat právě s jejími instruktory a kouči.

Párty „I think, something is coming – Surf Trip 11th Bday Party!“ se symbolicky koná 11. května v nejstarším pražském klubu Rock Café na Národní třídě. Těšit se můžete na tradiční welcome shot, a to ledově namražený Jägermeister, který je už deset let oficiálním drinkem českých surfařů a na mejdanu jej dostane prvních 150 příchozích. Pro stejný počet lidí je připravený dárek v podobě limitované edice surfových plážových tašek „I think, something is coming“ s dalším překvapením.

Za gramofony se bude až do čtyř do rána střídat celá řada DJ, hlavní hvězdou je legendární DJ AKVAMEN, který několikrát hrál na mejdanech přímo ve Francii. Doplní jej DJ FOREST PINE z Jägermeister DJ týmu a za surfový line up vás vyveze DJ DEATH SAILOR.  Hvězdou hudebně nadupaného večera bude KATO se svým Djem z PRAGO UNION. Nenechte si ujít ani další překvapení a SPECIAL GUESTS!

Fashion show pro tento večer připraví bloggerka #Veruchick z lifestylového a módního blogu theczechchicks.com. Modelové a modelky z řad Surf-Trip surfařů a surfařek vám představí módní trendy letošního léta. O styling a účes našich modelů se postarají kadeřníci z kadeřnického studia PURE HAIR. Zájemcům pak ti samí profesionálové na hlavě během večera vytvoří účes v podobě jejich životní surfové vlny.

Na narozeninovém mejdanu nebude chybět ani narozeninový dort, který pro SURF-TRIP z čerstvého tropického ovoce přímo ze Srí Lanky připraví Cukrář Skála! Surfařský večer v Praze začíná v 21:30 hodin.