Tokio 2020 komplexně na Eurosportu. Připraveno je 7 specializovaných kanálů

Eurosport nabídne sportovním fanouškům ještě větší zážitek z olympijských her v Tokiu 2020 než kdy dříve, a to zejména díky 7 speciálním bonusovým kanálům, Eurosportu 4K v ultra vysokém rozlišení a vylepšenému virtuálnímu studiu Cube.

Eurosport je Domovem olympijských her v Evropě

Hlavní kanál Eurosport 1 divákům poskytne živé zpravodajství o nezapomenutelných okamžicích ze světově nejpopulárnějších sportů a akcí. Sportovní fanoušci se mohou těšit na více než 250 hodin živého plavání, atletiky a moderní gymnastiky.

Vysílání Eurosportu se bude už tradičně soustředit na celoevropský program. Eurosport 2 ve 150 hodinách živého tenisu, fotbalu, šermu a házené představí některé z nejlepších živých akcí letošních olympijských her i nové olympijské sporty, mezi něž patří skateboarding, surfování a lezení. V letošním roce se navíc mohou tuzemští diváci těšit na speciální vysílání zaměřené na místní hrdiny a regionálně nejzajímavější sportovní disciplíny.

Letošní novinkou je spuštění 7 bonusových kanálů Eurosport 3 – Eurosport 9, které nebudou lokalizované, ale zaměří se na konkrétní sportovní disciplíny, jako je tenis nebo fotbal. Všechny bonusové kanály nabídnou živé přenosy v rozsahu od 70 do 250 hodin vysílání a budou k dispozici také předplatitelům aplikace Eurosport Player.

„Olympijské hry v Tokiu 2020 jsou jednou z nejočekávanějších sportovních akcí na globální úrovni. Těší nás, že jsme pro naše diváky i díky našim lokálním partnerům připravili vysílání v takovém rozsahu. Prostřednictvím Eurosportu 1, Eurosportu 2 i našich bonusových kanálů zajistíme, aby českým divákům neunikl žádný zásadní okamžik. Spoléháme také na skvělý tým místních komentátorů v čele se Štěpánem Škorpilem nebo Robertem Změlíkem. Pojďme si společně užit olympijské hry v Tokiu 2020!,“ říká Kenechi Belusevic, Discovery Senior Director Commercial & Business Development, CEEMEA & PayTV.

Regionální talenty a sportovní disciplíny

Vysílání Eurosport 2 se letos zaměří také na lokální hvězdy a sportovní disciplíny. Hned o víkendu po zahajovacím ceremoniálu se mohou čeští fanoušci těšit na tenisové turnaje, konkrétně v sobotu 24. 7. od 5:30 do 13:00 a v neděli 25. 7. od 6:00 do 13:00. Zvláště ve dvouhře a čtyřhře žen by v čele s favoritkami, jako jsou Karolína Plíšková, Petra Kvitová, Barbora Krejčíková nebo Kateřina Siniaková, Česká republika mohla zabodovat.

Foto: Eurosport