Zemito.cz – sympatický online obchod pro udržitelnou domácnost

Už to bude rok, co ve světe e-commerce bojuje o pozornost sympatický ekologický obchod Zemito.cz, který vznikl jako odezva na touhu poskytnout nástroje na zodpovědné chování a redukci odpadu pro všechny, kterým na planetě záleží.

Téma udržitelnosti pokrývá Zemito.cz širokým záběrem eko produktů do domácnosti i na zahradu, přírodní kosmetiky od českých a slovenských výrobců, či hračkami pro děti i domácí mazlíčky vyrobené z recyklovatelných materiálů. V současné době má Zemito zhruba 40 dodavatelů a působí také na Slovensku.

Na jaře 2019 se majitelé úspěšné firmy JRK, která se zabývá odpadovým hospodářstvím rozhodli založit zelený e-shop, aby efektivní redukování odpadu umožnili i jednotlivcům.

Upřímnost, respekt a edukace jsou hodnoty, kterými se zakladatelé Zemito.cz řídí. „Snažíme se šířit osvětu prostřednictvím našich blogů, sociálních sítí a influencerů. Radíme lidem, aby byli při nákupech obezřetní a kupovali jen to, co skutečně potřebují,“ vysvětluje CEO Zemito.cz Jana Kutlíková. „Zároveň investujeme velkou energii do výběru produktů, které prodáváme. Jde nám o udržitelnost, kvalitu a lokální výrobu. Vždy se řídíme heslem – pro méně odpadu,“ dodává Jana Kutlíková.

Zemito.cz – designový vermikompostér do bytu Urbalive – 3140 Kč.