Zpěvačka Elly vydává videoklip Are You There o lásce a odloučení

Elly na sebe v květnu letošního roku upozornila singlem Flower, který se dostal do pravidelné rotace rádia Expres FM, Fajn nebo Radiožurnál. Nyní zpěvačka vydává další svébytnou píseň Are You There, ke které sama napsala hudbu i text.

Videoklipu z dílny Jana Stracha dominují poutavé podvodní scény, ve kterých se Elly (vlastním jménem Eliška Tunková) vznáší pod hladinou. „Abych byla upřímná, pod vodou to bylo dost náročné. Měla jsem na sobě připevněné závaží, takže stačilo malinko máchnout a byla jsem o metr níž, což se mi došlo vždy až u vynořování.“ Směje se s odstupem Elly.

První verze songu Are You There vznikla už v roce 2019, novou podobu ji dodalo producentské trio Production Lovers, které má na kontě například úspěšný singl Ledová od Bena Cristovao. „Píseň Are You There jako taková si v průběhu dvou let prošla několika vývojovými fázemi a až teď mám pocit, že zní přesně tak, jak jsem chtěla,“ popisuje zpěvačka. „V té době jsem byla čerstvě a šíleně zamilovaná a přicházely chvíle, kdy jsem s milovaným člověkem nemohla být, i když jsme oba moc chtěli. No a za chvíli budeme slavit tříleté výročí,“ dodává.

Videoklip měl premiéru 20. října v holešovickém Výčepu Kabelovna, kde Elly zazpívala živě za doprovodu kytaristy Karola Komendy, se kterým vystoupila také na brněnském Jakubském náměstí. Kromě toho, že Karol působí v kapele Bena Cristovao, skládá také vlastní hudbu a brzo vydá svůj nový singl. Elly má v plánu dále koncertovat a získávat pozornost pro svou tvorbu.

Elly pojetím své tvorby přináší na českou scénu osobitý hudební styl, má zázemí hudebníků, kteří ji v tom pomáhají, a tak by se mohlo brzo stát, že se s její hudbou budeme setkávat čím dál tím častěji.

foto: Pavla Hartmanová
Tagy: