Velikonoce s chutěmi Together

Chcete si letošní Velikonoce užít doslova dosyta? Pak vsaďte na sváteční nadílku podniků gastronomické skupiny Together. Ať už se během svátků od 15. do 18. dubna vydáte na celé menu, osladíte si procházku výtečným zákuskem, nebo si zpestříte den lehkou svačinkou, můžete očekávat chutě s jarním závanem i tradicí. Anebo můžete zůstat doma a nechat si vybrané pochoutky dovézt.

Vítání jara ve Vinohradském Parlamentu, Bruxxu a Bramborách

Vinohradský Parlament na velikonoční svátky připravil ryze jarní pochoutky. Svůj slavnostní oběd můžete zahájit sulcem ze selečího uzeného kolena, pak se ohřát králičím kaldounem a pokračovat buď telecím řízkem nebo roládou z farmářského kuřete s nádivkou a bramborovou kaší. Svou nabídku bude mít i Knedlíkárna, a to malé bramborové knedlíky s pečenou červenou řepou a medvědím česnekem.

Foto: Together

Belgická restaurace Bruxx sváteční menu založila na kombinaci české kuchyně s belgickým pivem. Podávat se bude lehká chřestová polévka s rillettes z králíka, jehněčí kolínko na pivu Chimay blue s grilovanými fíky a fialovou mrkví a sladkou tečku obstará pistáciový éclair a čokoládová řeka s marcipánovými kameny.

V Bramborách na Pankráci vsadili převážně na králičí pochoutky – králičí polévku s trhaným masem a křepelčím vajíčkem a jako hlavní chod zvolili konfitovaného králíka a bramborovou terinou. Nezapomněli ani na předkrm, a to domácí kachní paštiku s vajíčkovým salátem a oběd můžete zakončit chuťově sladěným rebarborovo-jahodovým koláčem.

Velikonoční sladkosti od Cukráře Skály

Jste před svátky v jednom kole a hlavou se vám honí, kdy stihnete napéct mazance nebo beránky? Díky velikonočnímu sortimentu Cukráře Skály můžete pustit starosti s pečením za hlavu. Nabídka je pestrá – beránek cukrovaný i politý hořkou čokoládou, mazanec, kraslice z hořké i mléčné čokolády, velikonoční perníček a vaječný likér v klasické podobě či s příchutí karamelu. Stavte se v jedné z cukráren nebo si můžete cokoli z nabídky už nyní objednat na e-shopu cukrarskala.cz.

Foto: Together

Procházková rychlovka v Sisters

Jestli plánujete vyrazit o svátcích na procházku, nemusíte s sebou nosit svačinu. Stačí cestu spojit s návštěvou Bistra Sisters, ve kterém doslova rozkvetl velikonoční chlebíček s tvarohem a medvědím česnekem zdobený maceškami, a k tomu zavoněl speciální muffin z masové nádivky.

Foto: Together

Pardubické Velikonoce v Huse

Budete-li mít cestu do Pardubic, v Potrefené Huse vás přivítají velikonočním menu, které hraje všemi barvami. Jarní svěží zelenou barvu bude reprezentovat hráškový krém s máslovými krutony, barvami bude hrát salát s kozím sýrem s ředkvičkami a variacemi salátů, telecí roláda plněná žemlovou nádivkou s glazovanými pomeranči a karotkou i grilované baby kuřátko na rozmarýnovém másle s pečenými brambůrky.

Velikonoční pochoutky až do domu s Wevarem

Ať už se vám nechce vařit, nebo zkrátka máte chuť na výborné jídlo, ale rádi byste zůstali doma, využijte velikonoční nabídky Wevaru. Domů si tak budete moc nechat dovézt například králičí kaldoun, rolované velikonoční kuře a knedlíky s medvědím česnekem z Vinohradského Parlamentu nebo beránka v hořké čokoládě a velikonoční vajíčko na hniličku od Cukráře Skály. Objednávat můžete už teď na wevar.cz.

Foto: Together