Prodlužte si poslední zářijový víkend a vyrazte za relaxem

Svátek svatého Václava se nezadržitelně blíží, a pokud si vyberete jeden den dovolenou, dostanete z toho parádní prodloužený víkend. Byla by škoda zůstat doma, když si konec září můžete zpříjemnit odpočinkovým wellness, které vás dobře připraví na podzimní plískanice. Přinášíme inspiraci z portálu Spa.cz, kde strávit 4 dny plné relaxu a pohody.

Na hory za klidem a přírodou

Pokud chcete spojit relaxaci s aktivním vyžitím, je ideální vyrazit na hory. Kde jinde si můžete dát skvěle do těla, ale zároveň si vybrat z široké nabídky wellness hotelů, kde na vás zase čekají chvíle blaženého odpočinku.

Chcete vyrazit za čerstvým vzduchem někam do přírody? Pak se vydejte do Jeseníků a ubytujte se v Hotelu Červenohorské sedlo, nejvýše položeném hotelu v České republice. Mimo hlavní turistickou sezónu jsou Jeseníky doslova rajskou oázou klidu a pohody. Hotel pro vás připravil balíček Dokonalý relax s masáží a vířivkou a můžete se těšit i na další wellness procedury, ale také na kávu s dortíkem či láhev sektu na pokoji. V okolí je možné si užít adrenalinových sportovních zážitků, ale i příjemných procházek okolní krajinou.

Hodnocení klientů 86 %.

Toužíte někam vyrazit s dětmi? Vydejte se přímo do středu nádherné šumavské krajiny! Hotel Dvůr Lískový vrch nabízí v podzimním období pobyt na 3 noci, který si užije celá vaše rodina. S dětmi tak můžete objevovat zapomenuté pytlácké stezky v okolí nebo se vydat na dobrodružnou výpravu do Boubínského pralesa. A pokud vás na sv. Václava potrápí déšť, bude se vám hodit kvarteto s motivy šumavské přírody, které dostanete na hotelu jako dárek.

Hodnocení klientů 98 %.

Do městských lázní za hýčkáním celého těla

Máte raději kulturní vyžití a společenský ruch kolem sebe? Pak jsou městské lázně pro vás to pravé. Na jednom místě dostanete jak skvělou relaxaci, tak možnost si zajít třeba do kavárny nebo do kina.

Preferujete raději menší lázně? Pak se vydejte do podhůří Bílých Karpat do Lázní Luhačovice, které jsou doslovným synonymem relaxace. Vyzkoušejte relaxační pobyt Prodloužený víkend v luxusním čtyřhvězdičkovém Hotelu Palace a nechte se při podzimním pobytu hýčkat blahodárnými koupelemi či aromaterapeutickými masážemi s éterickými oleji.

Hodnocení klientů 88 %.

Pokud si chcete užít Karlovy Vary ještě předtím, než je díky zapsání celého lázeňského trojúhelníku na seznam UNESCO zaplaví davy turistů, teď je pravá chvíle. Pro ty, kteří se zajímají o své zdraví a dobrou fyzičku, je určen pobyt s polopenzí nejen pro seniory v Hotelu Růže. Po vstupní prohlídce hotelovým lékařem na vás čeká 10 procedur vybraných přímo vám na míru. Navíc budete moci strávit příjemný čas v Alžbětiných lázních a užít si také kávu a zákusek v hotelové kavárně. Po celý pobyt máte v hotelu zajištěnou vydatnou polopenzi a pitnou kúru.

Hodnocení klientů 95 %.

Na Brněnskou přehradu za klenotem wellness a saunování

Maximus Resort Hotel Brno, jehož součástí je neuvěřitelně rozlehlý areál Wellness & Spa Infinit Maximus, nabízí možnost relaxace ve více než 10 různých typech venkovních i vnitřních saun. Kromě toho zde při pobytu Medium na 3 noci stihnete prozkoumat i venkovní i vnitřní relaxační bazén, vířivku a nádherná relaxační zákoutí, díky kterým se vám z Brna vůbec nebude chtít domů.

Hodnocení klientů 94 %.

Kompletní nabídku wellness pobytů naleznete na rezervačním portálu Spa.cz.

foto: Spa.cz
Tagy: