FOTOREPORT: Na palubu! Reebok zakotvil na Náplavce tréninkovou loď

Reebok

Zakotveno. Reebok Experience Store připlul na Náplavku. V pondělí 6. srpna proběhlo slavnostní otevření, z něhož vám přinášíme fotoreport. Od teď až do 4. října můžete každý den chodit na tréninky zdarma, relaxovat na horní palubě nebo tu nakoupit prémiové vybavení.

Reebok proměnil Náplavku v epicentrum funkčního tréninku, Les Mills, jógy, CrossFitu i běhu! Na jednom z nejkrásnějších i nejživějších míst v Praze vznikl výjimečný prostor. V klimatizovaném gymu o rozloze 200 m2 pětkrát denně probíhají lekce funkčního tréninku, Les Mills, jógy a CrossFitu.Připraveny jsou také workshopy z oblasti zdravého životního stylu.

Všechny tréninky zůstávají pro veřejnost zdarma, jejich kapacita je ale omezená, a tak doporučujeme včasnou rezervaci přes web www.reebokexperiencestore.cz.

Na tréninky se můžete na lodi také skvěle vybavit.V obchodě seženete vybavení na běh, CrossFit, fitness, jógu či Les Mills, ale také si můžete pořídit volnočasové sneakers Reebok Classics. Provozovatelem obchodu je prodejce A3 Sport.

Reebok

Kdy jindy si můžete zacvičit s výhledem na Hrad a vltavské mosty.

Reebok

V podpalubí se nachází klimatizovaný sál pro cvičení, kde denně probíhá pět tréninků

Reebok

Prvního tréninku se zúčastnila také známá herečka Veronika Arichteva.

Reebok

Zúčastnit se můžete lekcí jógy pod vedením známého instruktora Vaška Krejčíka, ale také tréninků Les Mills, CrossFitu, běhu nebo funkčního tréninku.

Reebok

Trénujte, relaxujte, bavte se s přáteli

Reebok

Horní paluba může sloužit jako chill out zóna, ale budou tu také probíhat tréninky.

Reebok

Součástí lodě je také kavárna.

Reebok

Pokud si tu chcete zacvičit, registrujte se na www.reebokexperiencestore.cz.