F.H. Prager uvádí limitovanou edici. Švestkový cider je na českém trhu unikátem

S přicházejícím chladným obdobím přináší F.H. Prager, specialista na řemeslné cidery, limitovanou edici, která je originální nejen příchutí, ale také množstvím alkoholu a speciálním balením. Novinka, která doplňuje stávající portfolio celkem šesti alkoholických i nealkoholických ciderů, je opět přírodním a poctivým nápojem bez aromat, barviv, konzervantů, přidaných sladidel i lepku. Kvalitně řemeslně zpracovaný švestkový cider je na českém trhu spíše raritou, kterou musíte ochutnat.

Švestka je oblíbené české ovoce plné vitamínů a hojně využívané v české kuchyni. To byl jeden z důvodů, proč se v F.H. Prager rozhodli představit limitovanou švestkovou edici. “S přicházejícím chladnějším obdobím jsme chtěli představit něco nového a zároveň českému národu blízkého. Švestka patří obecně mezi oblíbené ovoce se specifickou chutí, ale v nápojovém segmentu je spíše ojedinělá. Proto jsme se rozhodli pro limitovanou edici právě švestkového cideru. Chceme více pracovat s oblíbeným českým ovocem a představovat lidem známé české chutě v netradičním pojetí,” popisuje limitovanou novinku Alexandros Samaras z F.H. Prager.

Ciderová novinka obsahuje 8 % alkoholu, což je trochu více, než je u těchto nápojů běžné. “Běžně cidery obsahují kolem 4 – 6 % alkoholu. Našich 8 % je už trochu na hraně a my to tak zvolili záměrně. Je určen pro opravdové fajnšmekry a konzumenty, kteří výraznější chuť uvítají,” vysvětluje Alexandros Samaras.

Celá limitovaná edice je prémiovým dárkovým produktem. 0,7l láhev zdobí zimní ilustrace od známého dua Tomski & Polanski, se kterým v F.H. Prager spolupracovali již v minulosti. “Po dvou letech jsme se opět spojili s našim oblíbeným ilustrátorským duem. Všechny etikety produktů v našem portfoliu mají nějaký příběh, který dokáže tento “čtyřruký ilustrátor”, jak si Lukáš s Ilonou říkají, dokonale vystihnout,” popisuje Alexandros Samaras oživení spolupráce. Etiketa švestkového cideru bude zároveň vytištěna i velkoformátově v limitovaném množství. Zakoupit ji bude možné od listopadu na webu www.fhprager.cz či www.illustrationshop.cz. “Na celkovém vzhledu jsme si dali obzvláště záležet. Balení je promyšlené do posledního detailu. Jde o produkt, ze kterého by měl mít člověk radost od prvního rozbalení až po finální ochutnání,” uzavírá Alexandros Samaras z F.H. Prager.

Limitovanou edici švestkového cideru bude možné zakoupit na www.fhprager.cz.

 

Limitovaná edice od 299 Kč