Ochutnejte léto s rodinou a přáteli s výhledem na Vltavu

S prvními teplými dny otevřela restaurace Žofín Garden letní posezení. Stejně jako každý rok si můžete na stinné zahrádce u břehu Vltavy užít volný čas s rodinou či přáteli, a přitom ochutnat letní menu, speciality z grilu nebo dorazit na jednu z tradičních akcí, ať už tuňákobraní, či grilovací party.

Venkovní prostory restaurace Žofín Garden skýtají v letních měsících skvělé útočiště pro večerní setkání s přáteli, ale také rodinný oběd. Vybírat můžete z bohaté letní nabídky. Čekají na vás saláty, club sendvič, speciality z grilu jako hovězí burger, siven se zeleninou nebo flank steak. Chybět nebudou ani dezerty, například v podobě domácích koláčů nebo zmrzliny. Své ratolesti zabavíte v přilehlém dětském hřišti, a i pro ty nejmenší je připraveno speciální menu.

V průběhu prázdnin se můžete těšit na tradiční akce. K těm nejoblíbenějším patří tuňákobraní, kdy se můžete účastnit samotného porcování tuňáka a následně z něj šéfkuchařka Stáňa Marková přímo před vámi připraví lahodné pokrmy. Dorazit můžete také na grilovací party, speciální burgerové nebo zabijačkové týdny.

Prázdninová nálada přímo nabádá k odpočinku a užívání si volného času se svými nejbližšími. Přijďte společně objevit letní chutě do Žofín Garden. Otevřeno je denně od 11 do 22 hodin.