Zmrzlina Crème de la Crème dorazí až k vám domů

Máme dobré zprávy pro všechny milovníky zmrzliny Crème de la Crème. I přes aktuální situaci si můžete mraženou pochoutku dopřát v klidu domova. Široký výběr zmrzlin můžete zakoupit u výdejních oknech v cukrárnách na Národní a Průběžné. Vybrané druhy si poté nově můžete nechat zaslat přímo domů, a to skrze platformy Wolt, Rohlík nebo Dáme jídlo.

Honza Hochsteiger z Crème de la Crème se nevzdává a dělá maximum proto, aby se i v těchto časech dostala zmrzlina ke všem zákazníkům. Otevřena tak jsou výdejní okna ve dvou provozovnách, a to na Národní a Průběžné. S sebou si můžete koupit půllitrové (200 Kč) nebo litrové (400 Kč) balení zmrzliny. V nabídce naleznete standardní široký výběr této mražené pochoutky. Na Průběžně je to denně až 24 druhů, na Národní poté 40. Cukrárny jsou otevřeny každý den od 12 do 20 hodin.

V těchto dnech také startuje rozvoz zmrzliny až k vám domů. Využít k tomu můžete platformy pro rozvážku jídla Wolt.cz, Damejidlo.cz nebo e-shop Rohlik.cz. Vybírat můžete z aktuální denní nabídky nejméně 12 druhů těch nejoblíbenějších zmrzlin. Do půllitrového nebo litrového balení si můžete zvolit například vanilku, karamel, čokoládu, slaný arašíd, mango, jahodu, citron a další. Dobrou zprávou je, že pokud si na pohodlnou dodávku zmrzliny zvyknete a bude vám vyhovovat, můžete ji využívat i nadále. Tato možnost zůstane v nabídce dlouhodobě, i po skončení všech restrikcí.