Annet Charitonová představuje nový singl MY2, nahrála jej v Torontu

Zpěvačka a blogerka Annet Charitonová vydala před pár dny skladbu MY2. V ní se originálně vyznává z lásky svým autorským textem. Částečně se podílela na produkci hudební složky, finální mix vznikl v Torontu u producentů The Glowsticks.

MY2 je skladba, která popisuje krásné chvíle s druhou osobou. Ty chvíle, kdy člověk nemyslí na nic jiného než na ten moment, který s tím člověkem prožívá. Annet jde ve vysvětlení textu ještě hlouběji: “Je to takový to první stadium zamilovanosti. Později v songu zaznívá věta: “Baví mě tyhle růžový brýle” a v tu chvíli se vlastně celý smysl obrací a jde o to, že ta zamilovaná osoba, neboli já, si uvědomuje, že je pouze zamilovaná, že je láskou zaslepená, ale v tu chvíli jí ten stav baví a chce si jej užít než přijde zase to vše negativní.”

Skladbu Annet začala dávat dohromady už před rokem, nedávno letěla za The Glowsticks do Toronta, kteří skladbu produkčně ještě více obohatili a song díky obrovské inspiraci v Torontu také Annet během chvíle dopsala. Ve skladbě zní živé trumpety kanadského muzikanta Rudolfa Raye.  Cover songu vytvořila ruská umělkyně Dinara Khadzhaeva. Annet tímto odkazuje na své ruské kořeny.