Cargo Gallery se rozpohybuje v rytmech akce Ježfest

V pondělí 25. června se na lodi Cargo Gallery uskuteční druhý ročník akce s názvem JEŽFEST. Celé odpoledne a večer se stejně jako v loňském roce ponese na vlnách kvalitní muziky a dobré zábavy. V roli hlavní hvězdy se představí hudební formace Klara & The Pop, pořádnou show rozjede i crazy partička Bert & Friends.

Akce Ježfest proběhne na lodi Cargo Gallery, která letos nově kotví na smíchovské Náplavce, na Hořejším nábřeží. Akce odstartuje už s úderem čtvrté hodiny odpolední, končit se bude až hluboko po půlnoci. „Jestli chcete zažít akci, která na vás dýchne pohodovou letní atmosférou, tak určitě dorazte na Ježfest. Line-up bude hodně netypický, uslyšíte totiž hodně odlišných hudebních stylů. Jednotícím prvkem všech vystoupení bude pozitivní energie, která bude bezesporu vyzařovat ze všech účinkujících,“ zve na akci Hanny Firla, hlavní pořadatel.

Hlavní hvězdou programu bude energická zpěvačka Klára Vytisková, která před lety odstartovala kariéru v kapele Toxique. V současnosti vystupuje se svojí kapelou s názvem Klara & The Pop. Nespoutanou show rozpoutá kontroverzní parta Bert & Friends, která se sama tituluje jako „Space Altruistic Progressive Psychedelic Melodic Jazz Rock Band“. Neméně zajímavá bude i vystoupení hudebních uskupení Ochepovsky Kvintet a Karol Komenda Group. O afterparty se postará DJ Forrest Pine známý ze stáje Jägermeister DJs.

K dobré zábavě neodmyslitelně patří také dobré pití. O pitný režim všech zúčastněných se postarají krásky z týmu Jägerbeets, které budou kolem šesté hodiny před lodí rozdávat welcome drinky. Lístky na Ježfest jsou k zakoupení v předprodeji na goout.net a smsticket.cz.

Více informací naleznete na FB události:

https://www.facebook.com/events/2045422932380655/