Česká legenda MMA bude cvičit na Bali

Jógových pobytů na Bali je celá řada, tréninkový kemp zaměřený na MMA a grappling tam ale prozatím pořádá jen trenér Lukáš Blažek.  A to už v listopadu!

„S tímto nápadem za mnou přišel kamarád se ženou, kteří jeli na Bali za jógou,“ říká 36-letý trenér a bývalý závodník Lukáš, „ protože tam ale byli jako pár a mužské polovině cvičení jógy nestačilo, navštěvoval kamarád v průběhu dovolené také místní tréninky MMA. A tak vznikl nápad aktivity spojit a nabídnout zájemcům možnost aktivní dovolené pro obě pohlaví!“

Bojovým sportům se Lukáš Blažek věnuje od šesti roků, v posledních letech pak především jako trenér českých MMA nadějí.  Vše pro Lukáše začalo judem,  kde skončil v 18-ti letech na republikové úrovni. Pak přešel na zdánlivě „tvrdší“ sporty jako je thajský box a začal aktivně startovat v ruském bojovém stylu combat sambo. Stal se reprezentantem ČR a v roce 2005 i vice mistrem světa. „S těmito zkušenostmi mne od MMA a grapplingu dělil jen malý krůček. Nyní trénuji v poděbradském kubu MMA PDY a věnuji se výchově a trénování zápasníků,” říká Lukáš.

A právě tyto techniky bude český trenér během dvanáctidenního pobytu na Bali trénovat v místních tělocvičnách, přihlásit se mohou začátečníci i pokročilí sportovci. Společně s tréninky je připravená celá řada dalších aktivit, od ranních běhů rýžovými poli, po cvičení jógy, výuku surfování, výlety na méně známá místa a nezbytný odpočinek s kokosovým ořechem pod palmou. Pro dámský doprovod budou připraveny lekce jógy s místními lektory. Ubytování je zajištěno ve stylové vile uprostřed oblasti Canggu.

MMA je mixem bojových sportů a umění. Bali je pak ostrovem klidu a meditace stejně tak, jako lokalitou plnou skvělého jídla, krásných vln a divokých večírků nejen pro turisty. O tom, jak se tyto zdánlivě neslučitelné směry podaří organizátorům skloubit, se můžete přesvědčit v termínu 12. 11.  – 23. 11. 2018. Přihlásit se můžete na stránkách surf-trip.cz. Společně s Lukášem se na organizaci pobytu podílí CK Czech surf a Riviera House.
Tagy: